Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Te Batmany Steel w zbiorczym to z ostatniej promocji?
Dokładnie.
(30-10-2019, 17:51)misfit napisał(a): [ -> ]Dokładnie.

szybko doszło
gratuluje
Mogłoby szybciej dojść bo przez ponad 2 dni paczka krążyła po Niemczech, ale jak na standard jest nieźle, tym bardziej, że przewidywany termin dostawy był na 4 listopada Smile
Na Dzień świstaka z zavvi z kolei czekałem prawie dwa miesiące - nie mieli go na stanie i koniec końców przyszła do mnie płyta bez oryginalnej folii i z wyraźnymi śladami użytkowania na płycie. Chyba dam sobie z nimi spokój.

EDIT: Coś tam jeszcze wpadło przed godziną zero.

[Obrazek: 9r8xizP.jpg]

Bad Boys z Francji ze sklepu Mefisto - polecam, mają fajne ceny i dobrze zabezpieczają przesyłkę Smile Pl. wersja w obu częściach na płycie UHD + BD w przypadku jedynki.

Critters i Karate Kid z Hiszpanii czyli nostalgii ciąg dalszy - ileż to razy za dzieciaka oglądało się te filmy na vhs... trochę obawiam się powrotu do cz. 3 i 4, ale co tam, trzeba sobie przypomnieć filmowy debiut Leosia Big Grin
Karate Kid ma pl wersję na płycie UHD, a Crittersi angielskie napisy + dźwięk DTS-HD MA.

Więcej fotek tego wydania Crittersów - to jest numerowana edycja limitowana w nakładzie 1500 szt (na amazonie chyba wziąłem ostatnią sztukę bo już nie ma Wink ). Przód opakowania w trójwymiarze.

[Obrazek: xMLPLtym.jpg] [Obrazek: wZhoRvRm.jpg]  [Obrazek: j31AeZ2m.jpg]\

[Obrazek: a5JqRNUm.jpg] [Obrazek: F1DHdgPm.jpg]
(22-11-2019, 14:24)misfit napisał(a): [ -> ]Bad Boys z Francji ze sklepu Mefisto - polecam, mają fajne ceny i dobrze zabezpieczają przesyłkę Smile

Polecam się Wink

A Kritersy fajne. Sam bym wziął, ale czekam na czarnucha dzielnie.
(22-11-2019, 14:24)misfit napisał(a): [ -> ]Mogłoby szybciej dojść bo przez ponad 2 dni paczka krążyła po Niemczech...

Super to wszystko wygląda. Smile
Na marginesie. Skusiłem się na ekspres z Hiszpanii bo chciałem mieć płytki przed sobotą. Przesyłka szła niespełna dwa dni. Moje oko cieszą pudełeczka z zrekonstruowanymi westernami: "Major Dundee" (1965) oraz "McCabe i pani Miller" (1971). Jak potwierdzę wersję PL (nie zawsze poralowskie opisy pasowały do zawartości płyt), to za radą Kirka założę wątek o westernach z rodzimą wersją językową. Będą w nim wszystkie tytuły!
Piękne te kosmiczne jeże! Gratuluje udanego zakupu.
Z Crittersami jest ten problem, że tylko dwa pierwsze filmy są oglądalne (osobiście najwyżej stawiam dwójkę). Sam mam to tylko na DVD.
Wkrótce się przekonam jak to będzie z odbiorem 3 i 4 po tylu latach. Filmy są krótkie więc liczę, że dużego bólu nie będzie Big Grin
Polskie napisy już dorobione i w przyszły weekend startuję z jedynką - na razie zerknąłem na szybko jak z jakością obrazu i jest praktycznie to samo co w wydaniu USA czyli całkiem nieźle jeśli chodzi o 1 i 2.

Critters 1 -> https://caps-a-holic.com/c.php?d1=12710&d2=12713&c=4979

Critters 2 -> https://caps-a-holic.com/c.php?d1=12711&d2=12714&c=4980

3 i 4 jednak zalatuje starością.
Za ile były te Critters'y?