Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(05-11-2020, 18:24)Mefisto napisał(a): [ -> ]Zazdrość przeogromna, choć nie jest to jakiś wyjątkowo ceniony przeze mnie twórca.

Zerknij na korekcję barwną tych kolorowych Ozu z Francji to może zazdrość trochę zmaleje Wink
Ale spoko, w dość prosty sposób to sobie poprawię, a same transfery są nieco nowsze od tych z BFI.
(05-11-2020, 19:01)prodarek napisał(a): [ -> ]Przychodzą ci jakieś do głowy tytuły z taką niedogodnością? jakieś popularne może mam.

Hm może Apocalypto ? lub inne pozycje od Monolithu z twojej kolekcji.
Polskie Apocalypto ma wymuszone tak? napisz mi czym to się objawia?
Zgaduje że ma wymuszone. Odpal film bez lektora z polskimi napisami i spróbuj wyłączyć napisy pilotem tak aby leciał sam film w oryginalnym indiańskim języku bez napisów Smile Podkreślam że tylko zgaduje że są one wymuszone na tej płycie.
Odpisałem w wątku panasonica żeby tutaj nie zaśmiecać.
(05-11-2020, 18:49)pred895 napisał(a): [ -> ]Mefi może już czas zainwestować na Panasa z możliwością dodania napisów ? Z twoimi zbiorami ta inwestycja byłaby bardzo korzystna, nie wspominając jeszcze o braku blokady regionalnej.

Dobry żart, Miltonie, zwłaszcza w przeddzień kryzysu gospodarczego, który dopieprzy za moment. Jestem właśnie w trakcie opłakiwania ostatnich zamówień, a jeszcze black friday nie było Tongue
Poza tym 99% filmów w mojej kolekcji nie potrzebuje dodawania napisów, bądź ja nie potrzebuję, żeby były dodawane Smile
Oczywiście możesz mi śmiało kupić na gwiazdkę, nie bronię Wink
(05-11-2020, 21:59)Mefisto napisał(a): [ -> ]estem właśnie w trakcie opłakiwania ostatnich zamówień, a jeszcze black friday nie było Tongue

Mam tak samo jak Ty >> Irlandczyk , Czarnobyl 4k steel, Painted Bird, Tremors 4k i to by było na tyle w tym roku Sad
Takie coś jeszcze nadspodziewanie szybko przyszło:

[Obrazek: mO8z6Xl.jpg] [Obrazek: nCibYrO.jpg]

Niemiecki wydanie - potwierdzam pl wersję (lektor i napisy) we wszystkich sezonach oraz jednej z trzech płyt BD z dodatkami.
Wszycho w DV.

Okładki niestety nie są dwustronne.

[Obrazek: sd32xYmm.jpg]
Ktoś miał niezłe ciśnienie by to obejrzeć Smile. Wydanie paskudne, ale cena choć była dobra?
Zakup w buecher.de z kodzikiem -10% i w niższej cenie niż jest obecnie na ich stronie. Ogólnie wyszło niecałe 700 zł.

Steelbooków nie brałem nawet pod uwagę bo byłem przekonany, że w prawie wszystkich sezonach płyty będą umiejscowione jedna na drugiej, czego nie cierpię. Ale okazało się, że Warner jednak wypuścił pudełka 3 i 4 płytowe więc "tylko" 8 sezon byłby dla mnie nieakceptowalny.
Ale tak czy siak nie dopłaciłbym 500 zł - to co mam mi pasi, tylko tych niemieckich oznaczeń wiekowych mogłoby nie być... Smile