Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panie, za 600 to ja sobie życie na nowo ułożę...
Maj będzie tłusty (nie wszystko jeszcze poprzychodziło) więc dzielę go na dwie części - druga pod koniec miesiąca.

Argento od Arrow:

[Obrazek: oJYMMsy.jpg]

Brakuje mi jeszcze Inferno oraz Opera z tego co chcę mieć. Z tym, że Inferno nie ma nigdzie w porządnym transferze, więc na razie go odpuszczam.

[Obrazek: VDh4Yz7.jpg]

Ostatni taniec dotarł po 7 tygodniowej wycieczce z USA. Prześwietna rzecz - w tamtych czasach interesowałem się dość mocno NBA i na bieżąco śledziłem wyniki, z tym, że brat kibicował Bykom, a ja Lakersom. Ale i tak wiele wątków poruszonych w tym dokumencie pozostało dla mnie nieznanych - wciągnął mnie na tyle, że łyknąłem niemal całość w jeden dzień (a raczej noc Wink ).

Thelma, Uczta Babette oraz Fanfaron z Włoch od Cecchi Gori.
O Fanfaronie założyłem już osobny temat na forum.

O Thelmie przypomniał mi Ethan - wydańsko nie rozczarowuje pod względem jakości obrazu, jest świetnie. Z UK wolałem nie brać bo czytałem, że ponoć gdzieniegdzie jest tam widoczny banding.

Uczta Babette z Włoch zaintrygowała mnie napisem "nuova versione restaurata" i faktycznie jest to coś innego od Criteriona (i Artficial Eye), ale czy lepszego ? Przez większą część nie bardzo. Do tego kompresja obrazu miejscami pozostawia sporo do życzenia - trochę zawód bo do tej pory Cecchi Gori pod tym względem nie rozczarowywało.

[Obrazek: ecz7HL0.jpg]

Brakujący Hitchcock, Wajda i Giamatti. Dzięki dla Ethana za info do gościa z allegro od Win Win.
Co do Irreversible to nie wiem co tam było remasterowanego (i z czego - na pewno nie z OCN), ale obrazek niespecjalnie różni się od poprzednich wydań BD i wciąż wypada mało "filmowo". Ale o tym wiedziałem przed zakupem i tak już pewno zostanie - na plus Straight Cut, dodatki, książeczka oraz klatkarz 24p.

I na koniec trochę fotek.
Last Dance:
[Obrazek: 5x2iwjSm.jpg] [Obrazek: IaWrXwjm.jpg] [Obrazek: PoCitQpm.jpg] [Obrazek: sh8fWLem.jpg]

[Obrazek: 74pVpXQm.jpg] [Obrazek: OZKmXflm.jpg] [Obrazek: G6ANKD4m.jpg]

Irreversible:
[Obrazek: UJRbiYBm.jpg] [Obrazek: vGNJDPMm.jpg]

[Obrazek: 73FRY78m.jpg] [Obrazek: aTltkcGm.jpg]
"Ostatni taniec" skąd i za ile? Generalnie dzięki za info że ktoś to wydał, szukałem jak tylko się ten serial pojawił i już myślałem to będzie kolejny serial którego nikt nie wyda. Zakup obowiązkowy u mnie Smile
Serial pojawił się w sprzedaży chyba tylko w Target i BestBuy, więc trzeba było dać zarobić amerykańskim Januszom biznesu Wink
Wyszło $65 z wysyłką do PL. Z ebay.

BTW płyty działają również na odtwarzaczach Region B.
Dzięki za info. Właśnie przeszukuję internet i widzę co jest grane Big Grin
Ja się ciągle czaje z podmianą DVD Nieodwracalne, nie wiem czy chcę go obejrzeć po raz kolejny. Są tam angielskie napisy, bo na zdjęciu nie widać dokładnie?
Kliknij na miniaturkę i wszystko będzie widoczne Smile

Tak, są angielskie napisy. "New and improved English subtitles" - cokolwiek to znaczy.
Niezły update i po raz pierwszy ładne estetyczne pudełka w całym update.
Oj jak rodzinka z USA przyleci to wiem o co ich pofatyguje...
(08-05-2021, 11:46)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Dzięki za info. Właśnie przeszukuję internet i widzę co jest grane Big Grin


https://www.zavvi.com/blu-ray/the-last-dance-collector-s-edition-zavvi-exclusive-blu-ray/13053608.html Big Grin