Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Black Friday 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tegoroczny Czarny Piątek wypada na 27. listopada. Już jutro rozpoczną się promocje z okazji Black Friday Week dlatego myślę, że warto już założyć temat gdzie będzie można podyskutować o zakupach.

W tamtym roku Amazon rozczarował, jeśli chodzi o filmowe promocje więc w tym roku, powinno być już tylko lepiej.

Spis wszystkich promocji z angielskiego, niemieckiego i amerykańskiego oddziału znajdziecie tutaj.
Zagraniczne kursy są teraz na tyle z dupy ( $ przekroczył dziś granicę 4 pln , funt ponad 6 pln ) , plus koszty przesyłki , że raczej nie będzie się opłacało w tym uczestniczyć. Jak coś to tylko zavvi ze względu na darmową przesyłkę Tongue
(23-11-2015, 18:35)pred895 napisał(a): [ -> ]Zagraniczne kursy są teraz na tyle z dupy ( $ przekroczył dziś granicę 4 pln , funt ponad 6 pln ) , plus koszty przesyłki , że raczej nie będzie się opłacało w tym uczestniczyć. Jak coś to tylko zavvi ze względu na darmową przesyłkę Tongue

no chyba, że ma się kogoś w UK kto przyjeżdża na świeta do PL Big Grin
Zupełnie zapomniałem o tegorocznym BF i wydałem całą kasę. Big Grin Więc tegoroczny pewnie będzie bez żadnych zakupów. Dodatkowo tak jak pred napisał zagraniczne waluty drogie jak nigdy.
W takim razie już się zastanawiam co by tu kupić po zniżce z okazji BF Wink
Osobiście też się nie nastawiam na jakieś wielkie rewelacje na Amazonie, wziąłbym w promocji czwarty sezon Gry o Tron i ewentualnie kolekcjonerkę TWD, ale raczej się nie pojawią. Bardziej liczę na polskie sklepy typu MediaMarkt, Saturn albo Empik. W tamtym roku miały całkiem dobre akcje promocyjne.
Jeśli chodzi o zagraniczne sklepy to moje oczy są skierowane głównie na kraje strefy euro, która to waluta wraz z naszą złotówką tak samo cieniuje i jest na podobnym poziomie rdr.
W zeszłym roku BF uratowała mi Francja, może i tym razem będzie podobnie, chociaż już zostało im mało rzeczy, które mnie od nich interesują, więc i mała jest szansa, że akurat to zostanie przecenione Wink
Jeśli już chodzi o BF to z chęcią sprawiłbym sobie za dobrą cenę następujące pozycje >>
[Obrazek: portes_du_paradis_blu.jpg]
[Obrazek: 11015527_415548001952345_941471632_n.jpg]
... ale i tak pewnie się nie doczekam, więc Tongue
BTW. W ogóle po zniesieniu przez blu-ray.com statystyk jeśli chodzi o ceny poszczególnych wydań , to czy działa jeszcze ta opcja ustawienia cen na pożądane wydania ??
(23-11-2015, 21:28)pred895 napisał(a): [ -> ]BTW. W ogóle po zniesieniu przez blu-ray.com statystyk jeśli chodzi o ceny poszczególnych wydań , to czy działa jeszcze ta opcja ustawienia cen na pożądane wydania ??

Działa, mam ściągniętą apke na telefon z play store która informuje mnie jeżeli cena osiągnie oczekiwany poziom.

BTW. Też mam chrapkę na to francuskie wydanie Wrót Niebios Smile
Wychodzi na to iż w Polsce Media Markt i Saturn nie będą brały udziału w Czarnym Piątku:
http://evigo.pl/14769-czarny-piatek-takze-w-polsce-sklepy-szykuja-promocje/
Stron: 1 2 3 4 5 6