Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sicario - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
20 stycznia 2016 roku dostaniemy kolejny film na BD od Monolithu - Sicario. Pre-order jest już dostępny m.in. w Empiku - LINK. Teraz pozostaje trzymać kciuki żeby wydanie nie zostało przez nich wykastrowane. W USA film wyjdzie ze ścieżką w Dolby Atmos, u nas pewnie będzie można o tym pomarzyć, tak samo jak i o dodatkach. :/
Filmu jeszcze nie widziałem , ale dobrze wiedzieć że będzie dostępny z polską wersją językową. Ciekawe jaki aspekt obrazu zaproponują ??Tongue
A kiedy Monolith wydał coś w nie-OAR ? Będą już prawie dwa lata (zdaje się Escape Plan) Smile
Fajnie, że wydają Sicario na BD, byłem niemal pewien, że nie doczeka się premiery podobnie jak Prisoners też Villeneuve'a.
Mimo wszystko będę polował na wydanie z Atmosem.
(24-12-2015, 16:07)misfit napisał(a): [ -> ]A kiedy Monolith wydał coś w nie-OAR ?

Jaja sobie robisz?
Nie ma to jak wyrwać zdanie z kontekstu Smile
W drugim zdaniu masz odpowiedź - jeśli twierdzisz, że mylę się twierdząc, że ostatnim filmem Monolithu ze zwalonym AR był Escape Plan wydany 21 miesięcy temu to proszę o podanie konkretnego tytułu.
Raczej chodziło mi o odgórne branie Monolithu za pewnik i tą nutkę niedowierzania w zdaniu Wink
Czepiasz się Wink

Chciałem jedynie przekazać, że czasy obgryzania paznokci przed premierą wydania BD od Monolith z powodu tego czy będzie OAR czy też nie już minęły (mam nadzieję, że bezpowrotnie) i nie ma co się niepotrzebnie stresować. Chłopaki się ogarnęli i nawet menu jakiś rok temu przeprojektowali skutkiem czego można obejrzeć film w oryginalnej wersji językowej bez wymuszonych polskich napisów co jeszcze kilka lat temu było w sferze marzeń i było większe prawdopodobieństwo, że wcześniej człowiek postawi nogę na Marsie Wink

Wracając do tematu - podobno niemieckie wydanie Sicario ma mieć Atmosa. Jeśli ktoś będzie wiedział na 100% coś na temat tego wydania bądź innego europejskiego z Atmosem to z góry dzięki za info.
Szczerze to liczyłem na jakiś steelbook, ale skoro wydawcą jest Monolith to niestety mogłem się tylko przeliczyć. Film mi się bardzo podobał, więc mam nadzieję, że chociaż płytę zaopatrzą w jakieś treściwe dodatki.
Wydanie z USA ma już potwierdzonego region locka. Nie ma jednak co się martwić - wydanie brytyjskie również będzie posiadać Dobly Atmosa (masz to czego szukałeś, misfit Big Grin). Zostało to potwierdzone na Twitterze tamtejszego wydawcy, Lionsgate UK - LINK. Prócz tego Sicario w UK (i paru innych krajach) będzie dostępne w steelbooku, z tego co mi wiadomo niedostępnym w USA.
[Obrazek: Sicario-Steelbook-Action-Blu-ray]

O ile wydanie Monolithu nie będzie jakimś cudem oferować międzynarodowej płyty (tak jak w przypadku m.in Carrie czy Herkulesa) to będzie im można za ich wydanie podziękować.
Ten steel miażdży !!!
O takim wydaniu od Monolithu możemy tylko pomarzyć (czy oni w ogóle wydali kiedyś jaki steelbook w PL?). Trzeba zatem polować w UK.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7