Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja kolekcja zbierana przez niedługi czas. 99% filmów i wydań posiada napisy PL, przez podmianę dysku bądź od nowości.
Link1
Link2

Update
Link3

Zaznaczam , że nie jestem kolekcjonerem filmowym. Kupiłem jeszcze ok 20 steelbook, kiedyś dojdą.
Zapomniałem całkowicie o wydaniu X men, które dziś dorzuciłem. Wyszło ówcześnie taniej niż kupowanie pojedynczo.
Bardzo ciekawa kolekcja, szczególnie podobają mi sie te edycje kolekcjonerskie z figurkami, masz je jakoś gdzieś wyeksponowane ?
czemu dużo filmów jeszcze w folijkach ?
Ładna kolekcja.
Możesz napisać czy to wydanie Trylogii Dolarowej zawiera polską wersję językową?
Jak wygląda to wydanie Mumii. To jest digi-pack czy plastikowe pudełka zapakowane w tekturę.
W sumie to te figurki, poza Mad max - najładnieszą moim zdanie mam w pudełkach. Brak miejsca.
Mumia to kartonik z 3 ma blu w środku, trylogia to samo - tyle , że włoskie wydanie z napisami polskimi każda część
(30-12-2015, 17:03)wolfman napisał(a): [ -> ]Zaznaczam , że nie jestem kolekcjonerem filmowym.

Co masz na mysli? Kolekcja fajna i cenna. Czemu nie czujesz się kolekcjonerem?
(30-12-2015, 21:29)matwiko napisał(a): [ -> ]
(30-12-2015, 17:03)wolfman napisał(a): [ -> ]Zaznaczam , że nie jestem kolekcjonerem filmowym.

Co masz na mysli? Kolekcja fajna i cenna. Czemu nie czujesz się kolekcjonerem?

Zwyczajnie, bo nie kolekcjonuję filmów. Po zakupie steelbook bez pl, posiadałbym dwie wersje zwykła polska i zagraniczną. A tu takie luźnie zbieranie. Nie ma szans mieszkając w Polsce na normalnie kolekcjonerstwo, bo wychodzi zaledwie 5-10% edycji kolekcjonerskich i steelbook. Więc raczej jestem zbieraczem
Gratuluję kolekcji steelbooków oraz wydań kolekcjonerskich, zwłaszcza zazdroszczę wydania Mad Maxa z furąSmile
Kupiłem to za 80 euro w Niemczech, bo miało dodatkowo steelbook zamiast jakiegoś komiksu, wolałem steel. Okładka papierowa wyciągana jest po niemiecku, ale to bez znaczenia Smile. Moim zdanie filmowe ek są strasznie biedne i za drogie. To wydanie posiada świetnie wykonaną i ciężką figurkę
Ten kolekcjonerski Predator to jest najgorsza kolekcjonerka ever. Mam nadzieję, że kupiłeś za jakiś grosz. ;]
Gdzie to kupisz za grosz? Mam to od lat. Dziś po 150 sprzedają. Obecnie kupuję głównie steele, bo kolekcjonerki filmowe ssają po całości. Figurki są tandetniej jakości, a wołają za nie sporo kasy. Jedyny wyjątek to mad max najnowszy oraz ze względu na opłacalność i ilość filmów x men cerebro