Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Okazje na stronie głównej - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Sorki, ale muszę wjechać na ambicję prowadzącym okazje na stronie głównej Wink

Nie wiem jak z polskimi, ale jeśli chodzi o zagraniczne przeceny to jest pod tym słaaaabiutko. Okazje są wyławiane głównie z zavvi oraz z amazon US i w przypadku tego drugiego są to IMO w większości niezbyt zachęcające propozycje nie tylko z uwagi na kurs dolara...

Np. z dzisiaj Alien Anthology and Prometheus Bundle za $21 podczas gdy jakiś temu na francuskim amazonie kolekcjonerka 9 płytowa była w podobnej cenie (brak informacji na filmozercach).
Sprzed kilku dni - Rocky: The Undisputed Collection w cenie $18, chociaż w podobnej cenie można było dostać np. na zavvi Rocky Heavyweight Collection ze zremasterowaną wersją Rocky I (chociaż inna sprawa, że bez bonusowego dysku).
Alfred Hitchcock: The Masterpiece Collection w cenie ~$100 w ogóle pozostawię bez komentarza.

Zero info o Grze o Tron 1-4 na BD z polską wersją językową w cenie 36EUR, steelbookach pakietu Breaking Bad przecenionymi z 90EUR na 54EUR, kolekcjonerce Braveheart 25EUR, Friends i Sopranos 42EUR, The Wire 42EUR i wielu innych ciekawych rzeczach na francuskim amazonie.
To samo odnośnie włoskiego amazona gdzie przez niemal cały rok było mnóstwo ciekawych promocji, do tego brak informacji o dużej przecenie sporej części asortymentu na arrowfilms.co.uk, Criterionów na barnesandnoble.com i nie tylko (już się skończyło) i tak można wymieniać i wymieniać...

Poprawcie się Smile
Jeśli czujesz, że brak na stronie informacji o ciekawych przecenach/promocjach/okazjach, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś skorzystał z funkcji "ZGŁOŚ OKAZJĘ".
Można mój post tu na forum potraktować jako zgłoszenie tego co jest wciąż aktualne.

Wielokrotnie też informowałem na forum o promocjach nie tylko na amazonach francuskim czy włoskim i większość z nich wkrótce później pokazywały się na stronie głównej.
Nie o to jednak chyba chodzi i nie takie było moje założenie otwierając ten temat abym za każdym razem informował o promocjach zagranicznych na jakichkolwiek innych serwisach niż amazon US czy zavvi, czasami też osoby prowadzące stronę główną mogłyby powziąć własną inicjatywę w tej sprawie Smile
Faktycznie te oddziały Amazona były przez nas zaniedbywane, ale postaramy się to naprawić. Nie zawsze jednak jest czas, żeby śledzić wszystkie okazje, dlatego tak jak Mario wspomniał, możecie śmiało korzystać z opcji Zgłoś Okazję.
Francuski Amazon, jak ostatnio sprawdzałem (a było to kilka lat temu) miał takie koszty wysyłki, że praktycznie żadna okazja nie była okazją, a francuskie wydania lepiej było sprowadzać z Włoch. Coś się zmieniło?
Od ponad dwóch lat regularnie u nich goszczę i nigdy nie musiałem płacić za wysyłkę (DHL) więcej niż kilka eur.
Aktualny cennik: DVD, Blu-ray, music, software and video games € 3.80 per shipment + € 0.60 per kg
No to widać coś się zmieniło. Ja ostatni raz zajrzałem bodaj w 2011-tym.
czy linki w newsach na głównej mogłyby odsyłać bezpośrednio do sklepu, a nie do filmoskopu?
Newsy z samymi linkami do filmoskopu pojawiają się bardzo rzadko, przeważnie umieszczamy linki bezpośrednie i te do FS. Chyba, że to też stanowi problem?
no nie wiem - Przebudzenie mocy odsyła do filmoskopu, wcześniejszy Mad Max również
Stron: 1 2