Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Netflix oficjalnie w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Właśnie ruszyła oficjalna polska strona platformy Netflix.
Netflix.com/pl

Ceny prezentują się następująco:
- Basic – 7,99 euro/ok. 35 zł
- Standard – 9,99 euro/43 zł
- Premium – 11,99 euro/52 zł

Można również skorzystać z możliwości oglądania za darmo przez 30 dni.
Jakby ktoś skorzystał to niech się pochwali jakie produkcje można obejrzeć.
A mnie ciagle przerzuca na angielskiego netfixa :-(
Na razie strona jest po angielsku ale z biegiem czasu mam nadzieję, że wszystko będzie się zmieniać.
Na razie słabo, ceny takie same jak w Europie Zachodniej, a wybór tytułów biedny (gdzieś na jakimś portalu widziałem zdjęcie jakie tytuły mają polskie napisy i nie było tego za wiele).
Poczekam aż się pojawią oficjalne polskie ceny w złotówkach, bo przy takiej ofercie i cenie wyrażonej w euro nie zwojują polskiego rynku.
Nie uważacie, że cena jest trochę przesądzona? Zwłaszcza, że filmów ( bo seriale mnie nie interesują) posiadających lektora czy napisy PL jest okropnie mało.
Cierpliwości, jak ruszą pełną parą filmów i seriali powinno być 3,4 razy więcej, czyli tyle co w Europie Zachodniej. Mam nadzieję, że podobnie będzie z napisami PL.
Bardzo polecam "rozszerzenie oferty" o filmy dostępne w innych krajach na przykład poprzez unblock-us. Korzystam z tego już dwa lata i jestem bardzo zadowolony.
Panowie powiedzcie jak z tego skorzystać na innych sprzetach? Tel i PC śmiga. Mam tv i blu ray które teoretycznie powinny mieć netflixa ale nie mam możliwości ściągnięcia tej aplikacji. Ktoś wie jak to zrobić?
Blokada regionalna zapewne po stronie dostawcy softu, więc musisz poczekać aż producenci TV i Blu się obudzą. Tylko, żę... możesz się nie doczekać.

[offtop]
Na przykład LG na mój model Bluraya się wypięło, uprzednio dając aktualizację usuwającą jakiekolwiek przydatne appki z regionu. Bo co im człowiek zrobi... Dlatego android boksy górą IMO.
[/offtop]
Jak nie chcesz czekać to powinna pomóc w ustawieniach zmiana kraju na taki w którym Netflix już od dłuższego czasu działa. Z tym, że w tym celu może być wymagany powrót do ustawień fabrycznych urządzenia.
Dokładnie tak. PS3 wybrałem kraj USA, telewizor Panasonica Dania i śmiga.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9