Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Netflix oficjalnie w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Oprócz Pogromców duchów 2 jest jeszcze m.in. Kod da Vinci, The Hard Way, Mój chłopak się żeni. Info o dostępnej jakości materiałów na Netfliksie umieszczamy w Filmowych premierach tygodnia.
Może ktoś wie, co jest z filmem "Close" z Noomi Rapace? Premiera była 18.01, a na polskim Netfliksie nadal go brak (a przecież były nawet polskie zwiastuny). Oby takich niespodzianek nie było w przypadku "Triple Frontier" i "The Highwaymen".
Triple Frontier już od jakiegoś czasu ma swoją stronę w polskim Netfliksie, datę premiery i info o Dolby Vision, czemu miałaby być jakaś niespodzianka?

O filmie Close pierwsze słyszę, a trailera na polskim kanale Netfliksa nie widzę.
Faktycznie, film nie pojawił się nawet w zapowiedziach styczniowych Netflixa na Polskę. Moje niedopatrzenie. Skoro "Close" to film Netflixa, to z automatu uznałem, że pojawi się i u nas. Wygląda na to, że film jest przeznaczony na razie na rynki zachodnie.
Wyjaśniło się dlaczego na polskim Netfliksie nie ma filmu z Noomi Rapace. Jego dystrybucją w Polsce zajmuje się Kino Świat.

http://filmozercy.com/wpis/kwietniowe-premiery-vod-od-kino-swiat-fuga-i-scigane-z-noomi-rapace
Mateusz, dzięki za info. Szkoda, bo miałem wielką ochotę obejrzeć ten film. A tak, to raczej nieprędko po niego sięgnę.
W moim odczuciu Netflix ma bardzo złą politykę, ciągle strzelają sobie w kolano. Wysokie ceny i słaba jakość. Naprawdę mało serialów pod szyldem Netflixa się broni. Nie posiadam już u nich konta, zdecydowanie bardziej trafia do mnie Hbogo. Smile
Netflix idzie w ilość, a spada jakość. Również wolę ofertę HBO Go.
A możecie podać chociaż jeden film lub serial na HBO Go, który jest w DV lub w 4K?
(01-04-2019, 17:26)Mister Tadeo napisał(a): [ -> ]Mateusz, dzięki za info. Szkoda, bo miałem wielką ochotę obejrzeć ten film. A tak, to raczej nieprędko po niego sięgnę.
Nie masz co żałować, film cieniutki bardzo.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9