Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Spartakus (1960)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mój pierwszy wpis, więc mam nadzieję, że nie powielam informacji. Podobno "Spartacus" Kubricka pojawił się już na polskim rynku w polskiej wersji językowej. Biorąc pod uwagę informację o filmach Hitchcocka wydanych przez Galapagos to kolejna dobra wiadomość o nowych/starych tytułach!

http://www.poral.eu/spartacus_1960.php
Fakt, że to dobra wiadomość i warto, żeby był temat dla tego filmu bo choć było już o nim na forum to jakoś nie wychodziło to za bardzo poza wątek o remasterach.
Zwróć jednak uwagę na to, że nie zakładamy tematów o konkretnym wydaniu tylko jeden dla wszystkich wydań danego filmu. Caps też zbyteczny.
Nie wierzę, czy to jakiś sen? Co się stało tym wszystkim dystrybutorom, że z dnia na dzień zaczęli tak dbać o klasykę na polskim rynku? Big Grin
Pytanie, czy to się u nas pojawi, bo kilka tytułów z PL wersją na świecie jest co się u nas nie ukazały. Fajnie by było pozbyć się 2-płytowego DVD :-P
Cytat:Pytanie, czy to się u nas pojawi, bo kilka tytułów z PL wersją na świecie jest co się u nas nie ukazały.

Jaki problem je kupić?
(08-02-2016, 19:28)Gieferg napisał(a): [ -> ]Jaki problem je kupić?
Właśnie. Jeżeli nie jest to wydanie na kilka rynków azjatyckich (jak się czasem zdarza), to nie ma problemów ze sprowadzeniem. Jasno ze specyfikacji wynika, że będzie język czeski, więc nawet jeżeli u nas się nie pojawi, to zawsze będzie można sprowadzić z Czech. Poza tym, z tego co kojarzę, Filmostrada wydaje duży procent filmów, które mają pl za granicą, nie liczę jakichś dziwnych wydań, które mają 30-35 wersji napisów i brak polskiej wersji dźwiękowej.
Ale ogólnie cuda się dzieją. Np. 1. część "Hotelu Transylwania" nie miała przetłumaczonych dodatków, natomiast 2. ma przetłumaczone wszystkie dodatki, w tym 2 wersje komentarzy.
No to teraz czekam na Disneya. Może są jakieś szanse na przetłumaczenie 2. płyty "Przebudzenia Mocy"?
witam
Pytałem w filmostradzie i nie planują tego wydać
(10-02-2016, 13:28)pwt napisał(a): [ -> ]witam
Pytałem w filmostradzie i nie planują tego wydać

Jakoś mnie to nie dziwi Undecided Czesi widzę, że jeszcze w ofercie nie mają tego tytułu. Ktoś będzie sprowadzał to wydanie jak już się pojawi?
Ma ktoś może odrestaurowanego Spartakusa z UK i mógłby sprawdzić jaką datę utworzenia mają foldery na płycie ? Wymagany napęd komputerowy i nic więcej. Będę wdzięczny za pomoc Smile
Proszę bardzo: 24 sierpnia 2015
Stron: 1 2