Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Deadpool
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
oooo super Big Grin
Steelbook można zamawiać już na MM i Saturn:

http://filmozercy.com/2016/08/03/deadpool-steelbook/
Premiera 31 sierpień? Sad
Błyskawica. Ja już mam steela z Grecji i zapomniałem o tym filmie. Mogliby chociaż dawać preordery 3-4 mce wcześniej to bym może i kupił w MM. A tu 3 tyg przed premierą dopiero się dowiadujemy.
Mam pytanie odnosnie wydania deadpool,a na zdj media markt widnieje logo bluray 3d. Czy moze w stellbook,u zostanie wydana wersja 3d. Gdyz film byl wyswietlany tylko w 2d .
Zdjęcie na MM jest dobre i nie ma tam oznaczenia 3D. Natomiast zdjęcie z logiem 3D, które jest w newsie na głównej Filmożerców i na FilmoSkopie było jeszcze wrzucone zanim pojawiło się zdjęcie polskiego steela.
Ok . dzieki
I tak cud ze dali wcześniejsza przedsprzedaz.Bo ostatnio to słabo z tym na stronie media.
Być może ta data premiery to pomyła i dostaniemy steelbooka już 19. sierpnia. Nie można jednak wykluczyć, że MM ma taki układ z Imperialem, że dostają steelbooka na wyłączność, ale muszą poczekać z premierą kilkanaście dni względem zwykłego wydania.

edit: na MM pojawiło się standardowe wydanie z datą wydania 31. sierpnia więc teraz to już nic nie wiadomo.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10