Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Deadpool
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Film jeszcze nie pojawił się w kinach a już zaczynają pojawiać się preordery.

Premiera na Blu-ray i DVD według różnych źródeł to 15 czerwca albo jesień.

W Zavvi właśnie zaczęła się przedsprzedaż steelbooka:
Zavvi.com - cena= £22.99
Steel na tą chwile zapowiedziany jest również:
Amazon.it
Amazon.fr - €30,08
Nieoficjalnie się mówi, że film pojawi się również w kolekcji FilmArena - FilmArena
W USA film pojawi się w 4K blu-ray.com

Osobiście w chwili obecnej jestem zainteresowany Deadpool'em z kolekcji FA. Natomiast jeżeli się tam nie pojawi to mam nadzieję, że steel zostanie wydany również i u nas.

Jakiś czas temu T. Miller potwierdził, że Blu-ray/DVD zostanie wypuszczona pozbawiona cenzury wersja reżyserska. Ma ona być o wiele brutalniejsza od tej wersji z kin.

Dzisiaj FOX dał zielone światło na Deadpool 2. Ale jak to u FOX'a bywa nic nie jest pewne.
Teraz mam dylemat czy zamawiac preorder czy czekac i liczyć na to ze wydadza film w polsce :/
Wpisałem "seria" ponieważ dzisiaj FOX dał zielone światło na Deadpool 2. Ale jak to wyjdzie to się zobaczy. Najwyżej później się to usunie.

EDIT:
Tytuł zmieniony
Po pierwsze - film wydadzą, to Fox, czyli Imperial. Problemem może być najwyżej wersja rozszerzona, jeśli takowa się faktycznie pojawi.
Po drugie - seria? Jaka to niby seria?
Po trzecie - ja tam nie widzę najmniejszego sensu preorderowania niewiadomoczego.


Dopisek seria,w przypadku tematu o WYDANIACH ma jakikolwiek sens dopiero wtedy gdy co najmniej dwa filmu JUŻ ISTNIEJĄ, a nie, gdy są w planach. WIęc wypadałoby go usunąć i dopisać jak już będziemy mieć w kinach część drugą.

EDIT.

Much better Smile
Ma ktoś info czy Deadpool wyjdzie w wersji steelbook w Polsce ?
Jeszcze nic nie wiadomo.

*Polsce
Jest jakiś powód dla którego kwestią życia i śmierci staje się podjęcie decyzji o złożeniu zamówienia na film drugiego (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) dnia jego obecności w kinach? Czyta się takie posty jak jakąś parodię rzeczywistości, tym bardziej że będzie tego pińćset edycji do wyboru które będzie można kupić i lata po premierze. O co tu chodzi? Smile

Inna sprawa, że wersja unrated, która będzie na 100%, niekoniecznie musi się od razu ukazać.
Deadpool jest kozacki day one dla mnie Smile
Film mnie tak pochłonął, że nie mogę się doczekać wydania na Blu-Ray tym bardziej w steelbook-u. Poprostu jak dla mnie must have w wolekcji Wink
Cytat:Jakiś czas temu T. Miller potwierdził, że Blu-ray/DVD zostanie wypuszczona pozbawiona cenzury wersja reżyserska.



http://collider.com/deadpool-directors-cut/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10