Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Wielkie Kolekcje Filmów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co uważacie o tych kolekcjach książka + DvD?
Np. Kolekcja Westernów, Wojenna czy Musicali.
Ja wolę normalne wydania, ale mam kilka filmów z takich kolekcji.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
(22-02-2016, 18:14)Filmożerca Alan napisał(a): [ -> ]Co uważacie o tych kolekcjach książka + DvD?
Np. Kolekcja Westernów, Wojenna czy Musicali.
Ja wolę normalne wydania, ale mam kilka filmów z takich kolekcji.

Odstaje od reszty wydań na półce. Nie podobają mi się wcale. Jak kolega powyżej napisał, to jedyny powód ich istnienia.
Pojedyncze wydania książka+DVD lubię. Kolekcje jedynie jak są w nich filmy tego samego reżysera (Kolekcja Polańskiego, Kolekcja Allena) lub są z tej samej serii (Kolekcja Obcego, seria The Blues). W innym przypadku staram się nie kupować, choć kilka takich wydań mam.
Chodzi mi o takie gatunkowe. Np. The best of Science Fiction
Mam tylko dwa takie wydania z jakichś tam kolekcji, kupowałem za grosze i tylko po to, żeby podmienić płyty w zagranicznych wydaniach DVD (Titanic 4DVD, Alien Quadrilogy), które chciałem sprzedać (i dobrze na tym wyszedłemSmile). Poza tym nie mam i nie zamierzam mieć.
(22-02-2016, 22:29)Filmożerca Alan napisał(a): [ -> ]Chodzi mi o takie gatunkowe. Np. The best of Science Fiction

To takich nie lubię, bo źle wyglądają pojedynczo na półce, a kupowanie całości nie wchodzi w grę, bo zawsze są jakieś filmy, których nie chcę. A, i lubię mieć filmy poukładane reżyserami, a takie kolekcje mi to uniemożliwiają Big Grin
(22-02-2016, 22:59)kew97 napisał(a): [ -> ]
(22-02-2016, 22:29)Filmożerca Alan napisał(a): [ -> ]Chodzi mi o takie gatunkowe. Np. The best of Science Fiction

To takich nie lubię, bo źle wyglądają pojedynczo na półce, a kupowanie całości nie wchodzi w grę, bo zawsze są jakieś filmy, których nie chcę. A, i lubię mieć filmy poukładane reżyserami, a takie kolekcje mi to uniemożliwiają Big Grin
U mnie wygląda podobnie. Chciałbym mieć jedną kolekcje, ale mam z niej 2 czy 3 filmy więc Sad