Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Prezentacja kolekcji na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Film, gra,klocki czy cokolwiek bez oryginalnej folii, plomb - cena - 100%-1000% i mniej u kolekcjonerów. Zwykły użytkownik na to nie zwraca uwagi. Kolekcjoner wyłoży sporą kasę. Dlatego w tych wypadkach cenię dobry unboxing, dobry kolekcjoner zwróci uwagę na wszystko. Jeśli filmik jest robiony przez gościa z jajem to wolę nawet filmiki.

(27-02-2016, 12:18)poral napisał(a): [ -> ]Może wolfman ekscytuje się rozpakowywaniem jak dziecko. Smile

Może po prostu zna wartość.
(27-02-2016, 11:31)wolfman napisał(a): [ -> ]Ja i tak nic w większości nie podpatruję z kolekcji, bo większość kolekcjonerów tkwi w epoce dvd.

Zajrzyj do spisu kolekcji na FilmoSkopie to zmienisz zdanie. Wink

http://filmozercy.com/filmoskop/collections
Spis kolekcji niespecjalnie oddaje rzeczywistą zawartość półek, co wynika z ograniczonej bazy wydań. O ile wydania BD są dodawane automatycznie(?) ze sklepów to DVD nie, przez co mało ich w bazie i samym spisie. Mam obecnie ok. 340 filmów na półce (w tym 105 BD), a na FilmoSkopie tylko 114.

Wracając do tematu. Zdecydowanie wolę zdjęcia, którym poświęcam tyle czasu, ile mam ochotę. Unboxingów w zasadzie nie lubię. Ostatnio oglądałem kilka szukając informacji o steelbookach z zavvi. Nie rozumiem czemu większość najpierw przez kilka minut pokazuje zapakowany front, żeby po odpakowaniu w zasadzie dalej pokazywać tylko front. Strata czasu.
Zdecydowanie fotki. Filmików nie odpalam.
Jaką drogą polecacie dodawać zdjęcia na forum robione telefonem, tak żeby nie zepsuć za bardzo ich jakości?
Znaczy się chodzi Ci o darmowy hosting? Nie zauważyłem aby ingerowały one w jakość wrzuconego do nich zdjęcia, a przynajmniej te z których korzystam.
A jaki wybrać? Posprawdzaj starsze posty w dziale kolekcji u różnych osób i po tym u kogo wszystkie zdjęcia są widoczne mniej więcej zorientujesz się, który serwis jest najlepszy.
Ze swojej strony polecam imgur.
(11-01-2023, 19:34)Fitzer napisał(a): [ -> ]Jaką drogą polecacie dodawać zdjęcia na forum robione telefonem, tak żeby nie zepsuć za bardzo ich jakości?
Obojętnie, byleby nie były robione na pstrokatym tle i estetyczne (np.: nie na brudnym, porwanym kocu, dzianinie, swetrze itp.).

Przy okazji odkopię trupa:
(26-02-2016, 18:24)Gieferg napisał(a): [ -> ]b) wchodzę do tematu o kolekcji i trafiam na link do filmiku na YT
- wychodzę.
Yep... same here. Tego typu filmy są równie fascynujące co obrady Sejmu w tv.

Podobny temat pojawil sie na fejsie w jednym z wątków kolekcjonerskich ale w odwrotną stronę czyli ... mniej wiecej... "czemu takie filmy nie kreca polscy kolekcjonerzy i nie wrzucaja dla ludu?" Big Grin Gadajacych głów nie lubię ale najwyraźniej istnieja pasjonaci rownież takich rozwiazan.

Co do video unboxingów... nie raz szukałem takiego ktory mi pokaże jak wydanie ktorym jestem zainteresowany wyglada z KAŻDEJ strony... to jak szukanie igły w stogu siana. W rekawiczkach, kupa niepotrzebnego pierdolenia, jakies efekty... na YT do koloru do wyboru... ale żeby pokazac z każdej strony to nie ma. A niby taki banał.

Podsumowując: jeżeli już krecicie video to uprzejma prośba... w prostocie siła i DO RZECZY !!! Wink
Widocznie nie odwiedziłeś mojego kanału z unboxingami Smile
Stron: 1 2