Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Krzyk (1996) reż. Wes Craven
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Istnieją dwa polskie wydania DVD filmu "Krzyk". Jedno od Imperial, drugie od SPI.

[Obrazek: krzyk%20imperial.jpg]

[Obrazek: krzyk%20spi.jpg]

Stąd moje pytanie. Które wydanie jest lepsze? W temacie o filmach z obrazem nieanamorficznym jest wymieniony "Krzyk", ale nie jest napisane które wydanie. Czy oba mają nieanamorficzny obraz?
Właśnie. Muszę się zaopatrzyć w Krzyk.
Digibook ze wszystkimi częściami filmu Krzyk w formacie Blu-ray z Holandii.
Jakość filmu na tych krążkach nie wiele odbiega od DVD, ale nie wiem czy na innych Blu wygląda to lepiej.

Zapraszam na unboxing ---> Tutaj

[Obrazek: Scream_Ultimate_Collection_Digipack_Edit...ell_01.jpg]
Nie dostaniemy tego u nas.
Zabija mnie to.
Czekam, sprzedałem dvd, nie jest mi z tym dobrze, bo kocham te filmy.

Aż tak słabiutko z jakością, MovieShelter?
(01-12-2018, 13:00)korben napisał(a): [ -> ]Aż tak słabiutko z jakością, MovieShelter?
Bzdura, patrząc na to, że jest to i tak stare wydania, to pomiędzy dvd i bd jest widoczna gołym okiem różnia w obrazie na korzyść bd, kolory, sam czarny kolor, którego tu sporo. Dźwięk dts hd. Niemcy wydali steelbook zbiorczy na cztery części
Różnica może i jest ale BD z tymi filmami wciąż wyglądają jak gówno. Wszędzie obwódki, koszmarne pseudoziarno, wszystko przefiltrowane do granic możliwości. O jakiejkolwiek jakości i wyglądzie filmów kręconych na taśmie nie ma tu mowy.
Korben, jest tak jak mowi Mierzwiak. Jakosc moze nieco lepsza niz DVD, ale zrodlo z ktorego to robili napewno nie stoi blismo standardom jakich sie spodziewasz po niebieskim laserze.
Z okazji wydania Krzyku 5 dostaniemy w końcu całą trylogię w polsce na Blu.

Chcę w to wierzyć.
też mam taką nadzieję, będąc fanem seriiSmile
Przy okazji witam wszystkich, to mój pierwszy post. Forum śledzę od dłuższego czasu, ale postanowiłem się w końcu zarejestrować. Pozdrawiam wszystkich młodszych i starszych filmożercówSmile
Część z Was pewnie już o tym słyszała, ale zanosi się na to, że dzięki UHD będziemy mogli zapomnieć o tym mocno przefiltrowanym paskudztwie z Blu-ray'a.
Gdzieniegdzie zaczynają już się pojawiać pre-ordery na wydanie UHD od Paramount z premierą 19 października.

https://www.bullmoose.com/p/35149051/scream-steelbook-campbell-cox-barrymore-4kuhd-r
Stron: 1 2 3