Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Ja to się już pogubiłem! Steelbook w PL nie będzie wydawany w wersji rozszerzonej jak i Digibooka nie da się w PL kupić?!
Wersja rozszerzona będzie u nas w steelbooku, ale najprawdopodobniej na wyłączność MM i Saturn. Pre-order ruszy pewnie niedługo przed premierą.

Aktualnie dostępne są w Polsce takie wydania:
http://filmozercy.com/filmoskop/editions?countries%5B%5D=1&sortby=added_desc&polish=empty&search=batman+v+superman
No to pozostaje czekać na Steelbooka. Ciekawe jaka cena ...
Warto przypomnieć, że Polsce mimo specjalnych edycji futurepak dla Empik czy steelbook dla MM/Saturn nie zostanie wydana edycja, w której znajdują się razem: wersja kinowa, wersja kinowa 3D oraz wersja rozszerzona. Digibooka nie będzie w ogóle.
Wciąż cisza jeśli chodzi o ofertę Saturna/MM? Nikt nie ma żadnych przecieków? Smile
Bez jaj, można zamawiać Civil War które premierę ma za ponad miesiąc a o BvS które wychodzi za 4 dni cisza? Marvel opłaca też MM żeby bojkotowali DC? Big Grin
Jak coś, to w Saturnie w Krakowie (w całej Polsce pewnie też) BvS można już kupować. Na bank widziałem dziś na półkach 3 edycje - dwa amaraye i steelbook.
A jak wygląda to cenowo? Ktoś widział w gdańskim Saturnie?
Jutro przejadę się do Media na Grunwaldzkiej i dam znać Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20