Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Nie jest możliwe.
Na pewno ? Nie wiem jak ten Xbox S, ale AFAIK stacjonarne odtwarzacze UHD umożliwiają odtworzenie płyty UHD BD na TV FullHD, tyle, że oczywiście z konwersją 2160p do 1080p, Rec. 2020 -> 709 i HDR -> SDR więc lepiej toto nie będzie raczej wyglądało od płyty BD, a z powodu tego ostatniego możliwe, że gorzej. No chyba, że dany player ma możliwość ingerencji w konwersję do SDR i ustawienie jej optymalnie pod parametry posiadanego wyświetlacza.
Ok czaję, ogółem dzięki za odp. Za jakiś czas przewiduję nabycie telewizora UHD, ale zastanawiałem się czy już teraz jest sens inwestycji z film UHD. Dla bezpieczeństwa poczekam i najwyżej zdubluję jeden tytuł czy coś (bo naprawdę mam ochotę na Ultimate Cut najszybciej jak się da)
(16-08-2016, 21:49)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Ok czaję, ogółem dzięki za odp. Za jakiś czas przewiduję nabycie telewizora UHD, ale zastanawiałem się czy już teraz jest sens inwestycji z film UHD. Dla bezpieczeństwa poczekam i najwyżej zdubluję jeden tytuł czy coś (bo naprawdę mam ochotę na Ultimate Cut najszybciej jak się da)

A po co masz dublować jak kupując wersje UHD dostajesz 2 płytki BD UHD i Bluraya
Ale na zwykłym Blu-ray jest tylko wrsja kinowa, Ultimate jest na Ultra.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Dostałem ale nawet mi się nie chce sprawdzać. Coś ciekawego?
Nie, takie wywiadowe pitu pitu z aktorami i dalszą ekipą. Trochę o "dobro, zuo", trochę o "batmobil musi być zaje" i "fajnie widzieć obu bohaterów w jednym filmie".
A czy ktoś z Was dostał już zaproszenie na pokaz kinowy wersji rozszerzonej w Złotych Tarasach? Link do dodatku też otrzymałem, wejściówki - jeszcze nie.
Gdzie najtaniej dostanę wersję rozszerzoną z polskimi ścieżkami (napisy wystarczą )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20