Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Tylko że płyta z dodatkami "Człowieka ze stali" w ogóle się nie pojawiła w Europie, więc to był jakiś ogólny nakaz. W przypadku takiego filmu jak "Batman v Superman" nie ma szans by pominęli dodatkową płytę.
(28-04-2016, 01:30)Gieferg napisał(a): [ -> ]Już widzę to jednopłytowe wydanie PL bez wersji extended.

Gdyby nie to, że film mi się nie podobał, to nawet bym się przejął takim scenariuszem. Na szczęście mowa o BvS. Tongue

W przypadku potwierdzenia się twojej wizji - najpierw oglądam ripa "Ultimate Cut" i o ile mi podjedzie lepiej niż kinówka, to się zastanowię nad zakupem. Jeśli wrażenia będą te same (same shit), a dodatki znajdą się w polskim wydaniu z kinówką, to czekam aż cena spadnie do maks. 50 zł i wtedy kupię, a wersję trzygodzinną nagram sobie na płytę na wszelki wielki, jakbym może miał kiedyś ochotę do tego wrócić.
W przypadku potwierdzenia się mojej wizji - od razu kupuję z zagranicy.

A pisanie na tym forum o tym, co sobie nagrasz nie posiadając oryginału i jakie ripy z dostępnych w sprzedaży wydań w necie znalazłeś sugerowałbym sobie odpuścić Smile
(28-04-2016, 09:28)Gieferg napisał(a): [ -> ]A pisanie na tym forum o tym, co sobie nagrasz nie posiadając oryginału i jakie ripy z dostępnych w sprzedaży wydań w necie znalazłeś sugerowałbym sobie odpuścić Smile

Jakie nie posiadając oryginału? Napisałem przecież, że kupię podstawówkę PL, a reżyserską jeśli będzie tego warta dodam sobie sam.
Nie rżnij głupa. W takim wypadku nie będziesz posiadał oryginału reżyserskiej.
Lista dodatków do wydania blu-ray:
http://www.batcave.com.pl/2016/05/lista-dodatkow-do-wydania-blu-ray-batman-v-superman-dawn-of-justice/#comments

Brzmi słabo. "Save the Bats" to pewnie krótkie materiały, które pojawiały się przed premierą, o ratowaniu zagrożonych nietoperzy. Poza tym, dodatki o postaciach i sprzętach, w głównej mierze poświęcone Batmanowi (Batman, New Batmobile, the Batcave). No i nie ma nic o podnoszeniu ciężarów Cavilla-Afflecka-Gadot! Tongue

Ciekawe ile potrwają.
No i są polskie napisy do wersji reżyserskiej Smile
Pojawił się też trailer wersji rozszerzonej. Pokazali kilka nowych scen.



Zważcie jeszcze, że w specyfikacji wspomnianej edycji rozszerzonej są jeszcze napisy francuskie i niemieckie. Ale Niemcy i Francuzi będą mieli zapewne audio w wersji Atmos, zapewne we własnych edycjach.
Na razie nie przekreślajmy jeszcze szansy i poczekajmy na oficjalną informację, że jednak polskie audio do Ultimate Cut być może się pojawi.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20