Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Jeśli to ma być dubbing, to ja podziękuje. Napisy w zupełności wystarczą.
Dubbing będzie pewnie w wersji kinowej 2D i 3D. Wersja rozszerzona dostanie pewnie tylko polskie napisy, bez pl audio, bo te szczegóły techniczne są takie same w kilku sklepach. Chyba, że nie są one jeszcze kompletne. Trzeba czekać na info od Galapagos, albo specyfikację u naszych sąsiadów.

Mnie martwią natomiast dodatki. Z tego co czytam, to wynika, że będą one na płycie 2D z wersją kinową. Jakoś nie widzę filmu trwającego 151 minut + 120 minut dodatków na jednym dysku. Chyba, że dodatki będą w SD. 270 minut materiału w HD na jednej płycie? Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. Nawet "Pacific Rim", który jest krótszy jakieś 20 minut, ma na dysku z filmem tylko godzinę dodatków, reszta jest na dodatkowej płycie (jakieś 30 minut).
O super info, że będą PL napisy. Big Grin

Też obstawiałbym:
- 2D, 3D - PL dubbing + PL napisy
- Rozszerzona wersja - tylko PL napisy
Jakoś nie chce mi się wierzyć aby wydali jednocześnie dubbing + lektor.
Film do zassania 28 czerwca, a na blu-ray prawie miesiąc później Tongue Nie stracą trochę siana na tym ??Tongue
(02-06-2016, 20:18)pred895 napisał(a): [ -> ]Film do zassania 28 czerwca, a na blu-ray prawie miesiąc później Tongue Nie stracą trochę siana na tym ??Tongue

Gdzieś czytałem, że wersje cyfrowe filmów sprzedają się lepiej niż płytowe. Undecided
Raczej nie wytrzymam do premiery sklepowej i obejrzę przed kupnem Tongue
Jeżeli dostaniemy takie same wydania jak Czesi, to wygląda na to, że wersja rozszerzona będzie sprzedawana tylko osobno, a w wydaniu 3D jej nie znajdziemy. W wersji rozszerzonej nie będzie też wersji kinowej. Może u nas będzie inaczej? Oby. Inaczej musiałbym kupić 2 wydania (o 4K już nie wspominam).

http://www.filmarena.cz/blu-ray-3d-batman-vs-superman-usvit-spravedlnosti-3d-2d

http://www.filmarena.cz/blu-ray-batman-vs-superman-usvit-spravedlnosti-prodlouzena-verze
A po co ma być w jednym jak mogą na obcisłych kalesonach zarobić dwa razy?
Jakoś trzeba sobie odbić kiepski wynik finansowy, ale to już bym wolał jedno droższe wydanie niż dwa osobne. Jeśli dostaniemy tak jak w Czechach, to na premierę wezmę wersję rozszerzoną, a kinową dokupię za jakiś czas. No i specyfikacja czeskiego wydania sugeruje, że w wersji rozszerzonej nie będzie polskiego audio.
(03-06-2016, 11:06)wolfman napisał(a): [ -> ]A po co ma być w jednym jak mogą na obcisłych kalesonach zarobić dwa razy?

Bo nigdy tak nie robili, chyba, że wersja reżyserska/rozszerzona wychodziła kilka miesięcy po kinowej (Hobbit, Marsjanin). Ja wolałbym taką opcję o jakiej wspomniał Mateusz, czyli droższe wydanie z kilkoma płytami, choćby miało i z 200zł kosztować. Niech sobie sprzedają osobno poszczególne wersje, nie mam nic przeciwko, ale jedno grubsze combo też byłoby mile widziane, tak jak w USA, albo Japonii. Na początek też kupię wersję rozszerzoną, a 3D z dodatkami za jakiś czas. No i wszystko wskazuje też na to, że w wersji 4K dostaniemy tylko wersję rozszerzoną.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20