Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Od kiedy w sprzedaży ?
(04-06-2016, 20:22)Gieferg napisał(a): [ -> ]Nie wiem jak wychodzi cenowo, bo nie podałeś ceny ani linku ale nie sądzę, bym miał za ten film zapłacić tyle ile sobie policzą za tego steela.
Napisy z przodu i z boku to powinien być standard. A artwork JAK DLA MNIE jest nędzny i nie dopłaciłbym ani grosza za takie opakowanie. Gdyby to była najtańsza istniejąca opcja, wtedy bym się zastanowił.

W Polsce zabulisz 120 złocisza za plastik w 3d/2d i pewnie nie dołożą tej płyty z rozszerzoną wersją. Ten film wychodzi niecałe 128 zł.

(04-06-2016, 20:39)Juby napisał(a): [ -> ]Front(y) beznadziejny(e). O wiele bardziej podoba mi się amerykańska okładka, mimo obecności w centrum postaci, która nie występuje w tytule, a w samym filmie jest może z 5 minut.

[Obrazek: bvsult1-763x1024.jpg]

A tak w ogóle to nie przepadam za steelami, przy BvS będę poszukiwał najtańszego amaraya.

Rzeczywiście wypas. Batman wygląda jak spasiona kobyła.

(04-06-2016, 21:01)whiteHussar napisał(a): [ -> ]Od kiedy w sprzedaży ?

Za granicą od 1 sierpnia
Okładka o niebo lepsza, nawet jeśli nie wiadomo co Wonder Woman robi na pierwszym planie.
Już bez przesady. Plakatowe arty są lepsze niż kolejny plakat żywcem z Photoshopa. W dodatku z Batem wyglądającym jakby w tym uniwersum nie tyle zabijał co zjadał ludzi. Byłbym zdecydowanie za metalem.
Jak widać dla jednego są lepsze, dla drugiego nie są.
Racja, dlatego trochę nie rozumiem dlaczego tak wam się rozwinął temat okładek ;-). Tak czy inaczej czekam w tej chwili na polskie wydania, bo Samo ultimate z napisami i kinówka jako dodatek w eng. + Steel w znośnej cenie to kusząca opcja. Ale może ktoś pójdzie po rozum do głowy i zrobi Lektora (tak sobie wmawiam jak głupi) :-P.
Poza Hobbitem i Batman & Robin nie przypominam sobie żadnego filmu, który by dostał wydania płytowe zarówno z dubbingiem, jak i lektorem. Z kolei Watchmen czy X-Men DOFP w ogóle nie dostały polskiej wersji dla innych wersji niż kinowa, więc w sumie należy się cieszyć, jeśli tu ma być inaczej.
Oby Galapagos nie zamulił i wydał u nas tego steelbooka. Dla mnie to absolutny must have, stawiam go na równi z MoS, czyli mocne 8/10. No i R-Rated Gacek i Supcio to niecodzienne wydarzenie, nawet jeśli dodaje tylko kilka nowych brutal ciosów Tongue
Czasy dodatków:

Uniting the World’s Finest - 14m 20s
Gods and Men: A Meeting of Giants - 11m 54s
The Warrior, The Myth, The Wonder - 20m 21s
Accelerating Design: The New Batmobile - 21m 47s
Superman: Complexity & Truth - 6m 47s
Batman: Austerity & Rage - 7m 51s
Wonder Woman: Grace & Power - 6m 28s
Batcave: Legacy of the Lair - 6m 51s
The Might and the Power of a Punch - 4m 59s
The Empire of Luthor - 11m 59s
Save the Bats - 4m 22s

Wersji IMAX brak, werja kinowa i dodatki na jednej płycie. Nie mogę się doczekać macroblockingu!
Czyli niespełna 2h. Dobre i to. Najbardziej ciekawi mnie dokument o Supermanie (wiadomo, może będzie jak Cavill trenił do roli) i o Batcave, bo szczerze - totalnie nie pamiętam jak wyglądała jaskinia w tym filmie (tak jak i pojazdy Batmana, wypada pod tym względem najgorzej z dotychczasowych kinowych filmów)! Pokazali coś poza batkomputerem, miejscem na strój i wjazdem dla Batmobile'u?

Brak wersji IMAX oznacza stały AR w obu wersjach filmu?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20