Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Dodatki do MoS były dość nudne (chyba nawet nie przebrnałem przez całość), więc nie mam większych oczekiwań w tym zakresie.

Cytat:Wersji IMAX brak

Yes. Yes! YES!

Ale... to już pewne? Skąd niby wiadomo?
Na amazonie jest tył okładki, jako format obrazu jest tylko 2,40:1.
(06-06-2016, 17:57)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Wersji IMAX brak



SadSadSad
Galapagos potwierdza swoje plany odnośnie wydania sklepowego Świtu sprawiedliwości na FB, choć z jednej strony brzmi to dobrze, z drugiej źle.
Dobrze: W polskich sklepach pojawi się trzygodzinna wersja rozszerzona na Blu-ray.
Źle: Na premierę w naszych marketach trzeba czekać aż do 17 sierpnia.
Kurde następna premiera miesiąc później niż u Czechów. Czyżby była już to norma...
Teraz ino czekać na jakieś konkretniejsze informacje dotyczące wydań.
17 sierpnia - dla mnie idealnie. Zdążę powtórzyć film w wersji reżyserskiej i mocno zastanowić się czy polskie wydanie jest warte ceny, którą sobie zażyczą. Jeśli nie, poczekam miesiąc i na pewno ktoś z rodziny wpadnie na to żeby mi kupić na imieniny. Smile

Brak zmiennego AR na plus, choć nie ukrywam że z chęcią bym obejrzał też taką wersję, bo z tego co się orientuje BvS pod względem scen IMAX bardziej przypominał TDK niż TDKR (format obrazu zmieniał się na całe sceny, nie skakał w te i wewte). No ale trudno, film ze stałym AR będzie lepiej pasował do MoS.
No i gdyby to kogoś interesowało to na DVD ponoć Ultimate Cut nie będzie.
Co nikogo nie dziwi.
Ale ciekawe czy Warner Bros tak jak przy ostatnim Batmanie pozwoli na płytę DVD z dodatkami (bo Polska była jednym z niewielu krajów, gdzie taką płytę miał "Mroczny Rycerz powstaje").
W Czechach edycji od wyboru do koloru;
Amaray DVD wersja kinowa = Filmarena = 359 Kč = 60,16zł
Amaray BLU-RAY 2D wersja kinowa = Filmarena = 539 Kč = 90,33zł
Amaray Blu-ray 3D wersja kinowa + BLU-RAY 2D wersja kinowa = Filmarena = 719 Kč = 120,50zł
Digibook Blu-ray 3D wersja kinowa + BLU-RAY 2D wersja kinowa + BLU-RAY 2D wersja rozszerzona = Filmarena = 799 Kč = 133,91zł
Steelbook Blu-ray 3D wersja kinowa + BLU-RAY 2D wersja kinowa + BLU-RAY 2D wersja rozszerzona = Filmarena = prawd. 899 Kč = 150,67zł
Futurepak Blu-ray 3D wersja kinowa + BLU-RAY 2D wersja kinowa + BLU-RAY 2D wersja rozszerzona = Filmarena = 899 Kč = 150,67zł
Amaray BLU-RAY 2D wersja rozszerzona = Filmarena = 629 Kč = 105,42zł
Amaray 4K ULTRA HD BLU-RAY wersja rozszerzona + BLU-RAY 2D wersja kinowa = Filmarena = 809 Kč = 135,58zł

Zastanawiające jest jeszcze fakt, że w żadnym Czeskim sklepie (dvdset.cz, bontonland.cz) nie ma steelbooka. Wszędzie sprzedawany jest futurepak. To wskazuje na to, że steel w FilmArenie będzie limitowany i będzie dostępny tylko w tym sklepie. Co również wskazuje, że u nas pojawi się futurepak a nie steelbook.  
(08-06-2016, 15:30)meaner napisał(a): [ -> ]Jedynie brakuje jakiegoś steelbooka, bądź futurepaka z wersją rozszerzoną. Sad

I to mnie martwiSad

Nie rozumiem dlaczego steelbook z filmarena.cz nie jest z wersją rozszerzoną?!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20