Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Spotkanie Filmożerców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mnie prędzej spotkacie na jakimś tatrzańskim szczycie, niż na festiwalach. W każdym razie jak zobaczycie gdzieś gościa w koszulce z Robot Jox albo Death Machine to jest 99% pewności, że to ja Wink
(14-04-2018, 15:55)Gieferg napisał(a): [ -> ]
Cytat: Zaraz wychodzę do znajomych aby zaplanować kolejną projekcję w kinie domowym.

Dobrze wiedzieć Tongue

Dobrze wiedzieć? Z jakiego powodu? Dzięki za „poparcie” filmożerco (?).

(14-04-2018, 15:39)wolfman napisał(a): [ -> ]Daras, nawet gdybyś się sam tam pojawił, to chyba w niczym by Ci to nie przeszkodziło i pewnie swoją przemowę byś i tak wygłosił.

Czemu nie. Raczej rzadko wycofuję się z podjętych zobowiązań. No i to wygodne krzesło… Smile

(14-04-2018, 20:11)matwiko napisał(a): [ -> ]Myślę że ewenualne spotkanie wchodzi w grę w ramach jakiegoś festiwalu...

Fajna uwaga. Smile  Nie widzę najmniejszych przeszkód aby temat dojrzewał. Zobaczymy…

(14-04-2018, 21:39)Gieferg napisał(a): [ -> ]Mnie prędzej spotkacie na jakimś tatrzańskim szczycie, niż na festiwalach. W każdym razie jak zobaczycie gdzieś gościa w koszulce z Robot Jox albo Death Machine to jest 99% pewności, że to ja Wink

Zatem do zobaczenia... Wink
Cytat:Dobrze wiedzieć? Z jakiego powodu?

Nie wyłapałeś sarkazmu?
(15-04-2018, 01:52)Gieferg napisał(a): [ -> ]
Cytat:Dobrze wiedzieć? Z jakiego powodu?

Nie wyłapałeś sarkazmu?

To było tak wyrafinowane, że z uwagi na późną porę nie wyłapałem. Wink Na przyszłość się poprawię.

O ironio doskonała
jak, żeś ty nie na miejscu,
jak,żeś ty mała.
(...)


GabiC


Pomijając żarciki... Kawałek Tatr pokazano w filmie „Spirala” (1978) K. Zanussiego. Na stronie pana Porala nie otwierają (nie powiększają) mi się zrzuty. Chciałem zobaczyć jak wygląda ziarno i w ogóle. Czy tylko ja mam taki problem?

http://poral.eu/spirala_1978_blu-ray.php

Wrócę jeszcze do sugestii Matwiko i sposobności napicia się browca w swobodniejszej atmosferze. W Zakopanem tuż przy Krupówkach co roku organizują plenerowe kino. Może to jest jakiś pomysł na zaaranżowanie spotkania połączonego z wyjazdem urlopowym? Po projekcji filmożercy mogliby przejść do dowolnej knajpy i zainicjować „wieczorek rozpoznawczy”. Ba, odpowiedni taras znajduję się tuż za widownią, a konsumując co nieco można oglądać filmy. Na fotce widać parasol, pod którym zawsze przesiadywałem. Zatem jeśli ktoś zobaczy gostka z siwą brodą wpatrującego się w ekran, to na 99% będę ja (inna klientela najczęściej zajęta jest rozmowami). Jak wówczas należy postąpić? Ano trza podejść, zamówić dwa piwa i zagaić: Cześć Daras!

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/orange-kino-letnie-2013-zakopane-krupowki-repertuar-filmy,2760764,art,t,id,tm.html

Gieferg, gdzie teraz kończy się Orla Perć (patrząc na nią od strony Murowańca „po lewo”)? Mam do tej pory mapy z lat 80 – tych i pamiętam, że drzewiej chadzałem do końca, czyli zaliczałem na własne ryzyko szlak zamknięty. Nie wiem jak to wygląda obecnie...
Moim skromnym zdaniem można by połączyć zjazd forumowiczów z eventem filmowym (np.: projekcja serii Obcy etc.) w domu kultury KADR w Wawie = http://www.dkkadr.waw.pl/k/o-nas/. Swego czasu współorganizowałem podobny event (zjazd forumowiczów z okazji X-lecia strony + event z nagrodami, konkursami, premierą książki, pokazami gier komp., barem, sklepikiem w jednym z lokali w Wawie) i wyszło super! Udało się sporo rzecz wynegocjować taniej (piwo w lokalu taniej, noclegi w hostelu taniej w zamian za banery, reklamę etc. ). Dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu wielu osób nawet własne plakaty mieliśmy w 3 językach + zapowiedzi video eventu Smile

Zastanówcie się. Wbrew pozorom to nie jest trudne i można wciągnąć do imprezy ciekawych partnerów Wink
Nie widzę tego, organizacja imprezy raczej nie ma szans choć byłoby super. My mamy tu grono kilku osób które byłyby zainteresowane ewentualnym spotkaniem i nikt nie będzie jechał całej polski żeby specjalnie zobaczyć się z tej okazji. To musi być podpięte pod większe wydarzenie.
Masz rację. Poza tym forum/strona są za młode i mało znane żeby samodzielnie zgromadzić tyle osób.
Wyniki ankiety (patrz wyżej) nie wyglądają obiecująco. Ja kliknąłem na TAK.
Miejsce zaproponowane przez Glaekena jest super. Myślę, że warto tu wrzucać różne pomysły na zasadzie „burzy mózgów”.
A może by dogadać się z użytkownikami innych forów, jak np. Forum Kina Polskiego, HDTV itp. Tu kilka osób, tam parę osób i będzie quorum (?).

Prawdopodobnie ludzi przyciągnęłoby wystąpienie przedstawiciela firmy X prezentującego jakiś sprzęcik. Można by też wystąpić do rozpoznawalnego wydawcy płyt BD / UHD z prośbą aby specjalnie dla uczestników spotkania przeznaczył partię chodliwych krążków za 50 % ceny. Także obecność jakiegoś aktora / reżysera rozdającego autografy pod określony tytuł wydany na BD / DVD (z punktu widzenia kolekcjonera) uważam za pomysł interesujący.

Ważne, że wątek ożył i ktokolwiek zabiera tu głos.
Ja będę na przełomie maja i czerwca na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Ktoś się wybiera?
(15-04-2018, 13:14)Daras napisał(a): [ -> ]Także obecność jakiegoś aktora / reżysera rozdającego autografy pod określony tytuł wydany na BD / DVD (z punktu widzenia kolekcjonera) uważam za pomysł interesujący.
To (jak co roku) będę miał zagwarantowane już za tydzień na Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej. Chociaż w ubiegłym roku był lepszy skład.
Stron: 1 2 3