Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Resident Evil - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Resident Evil: The Final Chapter również doczeka się polskiej wersji językowej na płycie UHD. Tutaj tył okładki wydania USA.
1) Resident Evil (1-4) - niemiecki Ammo Box. Później Media Markt w Niemczech wypościł bardziej kompletna edycje w nieco innym Ammo Boxie.

Zapraszam na unboxing ---> Tutaj

[Obrazek: Resident_Evil_1_4_Ultimate_Edition_Ammun...Box_01.jpg]

2) Resident Evil 5 - niemiecki digipack, pasujący do wydania powyżej.

Zapraszam na unboxing ---> Tutaj

[Obrazek: Resident_Evil_5_Premium_Edition_Digipack_01.jpg]

3) Japońska edycja w całym komplecie części.
Chyba najlepsze wydanie jakie jest na rynku, przynajmniej stylistycznie bardzo mi odpowiada.

Zapraszam na unboxing ---> Tutaj

[Obrazek: Resident_Evil_Collection_Limited_Ultimat...Set_01.jpg]
Czy krajowe wydanie pierwszej części od Vision jest w jakiś sposób skopane względem wydań zachodnich?
Pierwszą część RE na blu ray wydało u nas Pro-Motion.
Z tego co wiem, to jednak Vision.
Filmoskop prawdę Wam powie (clik w okładkę) Smile
[Obrazek: thumb-lg-35437-resident-evil.jpg]
(24-01-2020, 16:24)Kirek napisał(a): [ -> ]Filmoskop prawdę Wam powie

Nie do końca Wink

Ze screenów na poral.eu wynika, że jest AR 1.78:1, a nie 1.85:1.
Wiem, prawie żadna różnica, ale jednak... Smile
Faktycznie.
No cóż najwyraźniej osoba, która dodała opis płyty nie zweryfikowała tego naocznie tylko zrobiła copy-paste z opisu na poral.eu gdzie jest podane AR 1.85:1.
Poprawiłem na 1.78 oby tylko się nie okazało, że to zrzuty ekranu są nieprawidłowe Wink

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Naprawdę tak to odebrałeś? Moją intencją nie było nikogo obrazić, emotka na końcu wypowiedzi też chyba o czymś świadczy.
Zwyczajnie jak są dwie rozbieżne odpowiedzi to jedna z nich jest błędna. Jeżeli miałbym poważne wątpliwości co do tego, że to zrzuty wprowadzają w błąd to nie zmieniałbym opisu w filmoskopie tylko próbował dostać potwierdzenie od kogoś kto ten film posiada. Więcej luzu.
Stron: 1 2 3 4 5