Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Resident Evil - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(24-01-2020, 15:56)Gieferg napisał(a): [ -> ]Z tego co wiem, to jednak Vision.
Racja. Pochrzaniło mi się z Underworldem 1. Nie wiem czemu ale myślałem, że Vision nie doczekał ery blu ray Big Grin
(25-10-2020, 07:52)Glaeken napisał(a): [ -> ]Btw.. da sie gdzies wyhaczyc taniej niz na zavvi Resident Evil na 4k w pakiecie? Ale zeby bylo po angielsku pudelko. Dostalem wezwanie do zaplaty ale nie wiem czy sie skusze.

U Skandynawów jest sporo taniej - 270 zł z wysyłką do PL -> https://en.imusic.dk/movies/7330031008021/2020-resident-evil-1-6-4k-ultra-hd
Dzieki ale mi chodzilo o inne zbiorcze opakowanie. Poza tym to co nie lubie u Skandynawow to te naćkane znaczki kategorii wiekowych na pudełkach. Za duzo ich.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Jeśli tak cię rażą oznaczenia wiekowe to czemu kupujesz wydania UK ? Big Grin
A taka ciekawostka wiecie że wydanie 2 części od Vision jest 16:9 obraz na cały ekran i ma ścieżce audio dts-ma nie truehd.
Te pakieciki z USA czy UK to nawet na 99% nie będą steelbooki, ale rozumiem, że ktoś woli dopłacić do czegoś gdzie każdy film to będzie osobny digipack vs zbiorczy amaray bez dołączonych płyt BD. Z tym, że w przypadku UK to jest dopłata ~350 zł w stosunku do wydania skandynawskiego Smile

Jeśli zaś chodzi o oznaczenia wiekowe to ogólnie Skandynawia ma ten plus, że w przeciwieństwie do UK, nie wrzucają znaczków na grzbietach pudełek.
(25-10-2020, 09:14)misfit napisał(a): [ -> ]Jeśli tak cię rażą oznaczenia wiekowe to czemu kupujesz wydania UK ? Big Grin
I też mnie rażą no ale angole mają o jeden znaczek mniej Wink Tak czy inaczej to nie znaczki mają tu największe znaczenie. W przypadku RE to jednak opakówkę chcę mieć zbiorczą a każdą płytę w oddzielnym opakowaniu... w miarę możliwości. Poza tym skandynawowie mają chyba tylko same 6 UHD i nic poza tym. I chyba wszystko wcisniete w jeden plastik z 3 czy 6 przegrodkami/sekcjami?
(25-10-2020, 09:20)pred895 napisał(a): [ -> ]... dla niego śmieciowa nakładka z oznaczeniami na steela jest ważniejsza od samego filmu i steelbooka, bo przecież na półce z filmami specyfikacje wydania muszą być eksponowane w pierwszej kolejności Big Grin
Chyba mnie z kimś pomyliłeś.
Hm Całkiem możliwe jak coś to zwracam honor, przepraszam i nie było tematu Wink
@pred895: luz Smile

Dzięki za uwagi. Skasowałem zamówienie RE Collection z zavvi. Przemyślałem sprawę i stwierdziłem, ze poczekam na jakąś promkę bo aż tak mi się nie pali do zakupu tej serii z której ze 2 filmy są w miarę strawne (1 i 3) a reszta ponoć taka se.
No właśnie się zastanawiam po co to kupować w całości.
1 i 3 mogą być, 2 oglądam tylko dla ciągłości fabularnej, przy czwórce odpadłem.
Stron: 1 2 3 4 5