Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Resident Evil - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Dzięki użytkownikowi Maras mamy w filmoskopie skandynawskie zbiorcze wydanie wszystkich 6-ciu filmów na UHD z potwierdzoną wersją PL dla każdego filmu.

[Obrazek: thumb-lg-12014462-resident-evil-1-6.jpg]
klik w okładkę=filmoskop
według blu-ray.com w 5na6 jest audio PL i spadł z ceny na $54.99
https://www.blu-ray.com/movies/Resident-Evil-The-Complete-Collection-4K-Blu-ray/274254/
Opis skandynawskiego zbiorczego wydania UHD z całą serią (link dwa posty wyżej) dostępny w filmoskopie.
Do pełni szczęścia brakuje tylko informacji kto jest lektorem w pierwszym filmie. Do postu wstawiam próbkę i liczę, że dzięki naszym fachowcom ten brak zostanie uzupełniony Smile.

(18-04-2016, 15:41)Gieferg napisał(a): [ -> ]w Extinction znajdziemy całkiem sporo ujęć, na których wygładzono twarz głównej bohaterki. Miejscami to wręcz razi.
W tym wydaniu jest niestety tak samo. Dodatkowo jest to zrobione niechlujnie i trafiają się ujęcia gdzie jej twarz jednak wygląda normalnie za to w kilku ujęciach wygładzono twarze również innym aktorom. Jeszcze gorzej to wygląda w "Resident Evil: Afterlife" gdzie woskiem potraktowani zostali wszyscy. Ogólnie ten film również kolorystycznie nie przypadł mi do gustu (nie wiem czy na innych nośnikach też tak wyglądał, ponieważ był to mój pierwszy (i przypuszczalnie ostatni Wink) kontakt z tym filmem.
To chyba ten sam lektor co czyta nowy "Legion Samobójców" ale głowy nie dam. Jak wrócę do domu to sprawę.
Chyba Gudowski (który czytał też na DVD i Blu-ray).
(30-10-2021, 20:15)Kirek napisał(a): [ -> ]Do postu wstawiam próbkę i liczę, że dzięki naszym fachowcom ten brak zostanie uzupełniony.

(30-10-2021, 20:15)Gieferg napisał(a): [ -> ]Chyba Gudowski (który czytał też na DVD i Blu-ray).

To w żadnym wypadku nie jest Gudowski, w ogóle go nawet nie przypomina. Na 100% jest to Radosław Popłonikowski.
Cytat:w ogóle go nawet nie przypomina

Hehe, nasłuchałem się ścieżek lektorskich jak mało kto, a tych dwóch ledwo od siebie odróżniam.
(30-10-2021, 20:15)Gieferg napisał(a): [ -> ]Chyba Gudowski
(31-10-2021, 00:03)Marioo napisał(a): [ -> ]Na 100% jest to Radosław Popłonikowski.

Wypowiedź Marioo brzmi bardziej przekonywująco Smile
Ktoś jeszcze potwierdzi ten typ tak aby było 200% Wink

Wychodzi na to, że niezły rozrzut mamy w tej serii:
1. Radosław Popłonikowski
2. Piotr Borowiec
3. Maciej Gudowski
4. Jakub Urlich
5. Piotr Borowiec
6. Andrzej Leszczyński
W Szybkich i Wściekłych jest tak samo. Co film to inny lektor.

RE na Blu-ray 1-3 czytał Gudowski. pewnie dlatego, że 1-2 było wydane przez Vision, teraz są nowe ścieżki.
Popłonikowski.
Stron: 1 2 3 4 5