Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Koszulki filmowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Znacie jakieś sklepy gdzie można dostać jakieś sensowne koszulki z filmowymi motywami? Przeglądałem ostatnio parę zagranicznych sklepów, ale ceny + wysyłka są zazwyczaj zniechęcające (albo po prostu wysyłki do PL nie ma). Z koszulek jakie widziałem, szczególnie wpadła mi w oko:

[Obrazek: terminator-2-blaze-fb-sublimated-t-shirt-7.jpg]

U nas oczywiście bida, coś tam niby mozna znaleźć, ale zazwyczaj sama cienizna.
Może znajdziesz coś interesującego na tej stronie: allposters.pl.
Tutaj koszulki z Terminatorem:
http://www.allposters.pl/gallery.asp?CID=07B8BCA7689746AC941AAC2B759BE166&PPID=1&c=c&search=101415&parentpath=0-101-369-1728-101415&startat=/GetThumb.asp
Co jakiś czas pojawiają się promocje np. z tydzień czy 2 tyg. temu była zniżka 40% na wszystkie produkty.
Sprawdzałem. Nędza (i ceny z kosmosu). Za koszulkę to mogę dać 50-60 zeta + wysyłka (ewentualnie trochę więcej ale tylko za coś co mi naprawdę podejdzie - mój aktualny rekord to 64 zeta zbite z 69). Z muzycznymi nie ma problemu w tym zakresie cenowym.

Oczywiście najłatwiej znaleźć Star Warsy, ale dajcie spokój, nie założę na siebie Star Warsów Tongue
Na zavvi.com mają koszulki z motywami filmowymi. Większość w promocji 2 FOR £20 więc łapią się do Twojego przedziału cenowego.
Na pierwszy rzut oka przeważają motywy z superbohaterami więc może coś dla siebie znajdziesz. Dwie z terminatorem też występują choć raczej nie mają startu do tej zaprezentowanej przez Ciebie.

[Obrazek: 11243130-1484374445769532.jpg] [Obrazek: 11243094-5564371330859587.jpg]
na chwilę obecną chyba lepiej znaleźć dobrą grafikę w necie i sobie samemu wydrukować - to koszt 30-40 zł maks.
(01-07-2016, 11:58)Gieferg napisał(a): [ -> ][Obrazek: terminator-2-blaze-fb-sublimated-t-shirt-7.jpg]
Gdzie mozna nabyc to cudo?
np na eBayu (szukaj Terminator T-shirt blaze).

Jest jeszcze taka:
http://ep.yimg.com/ay/stylinonline/terminator-2-group-shot-fb-sublimated-t-shirt-4.jpg

Cytat:na chwilę obecną chyba lepiej znaleźć dobrą grafikę w necie i sobie samemu wydrukować

Spróbuję, zobaczymy, jak to wyjdzie. A byłaby to najlepsza opcja - wtedy strzeliłbym sobie też koszulkę z plakatem Robot Jox, bo takiej nigdzie nie dostanę Smile

Cytat:Na pierwszy rzut oka przeważają motywy z superbohaterami więc może coś dla siebie znajdziesz.

Za superbohaterów podziękuję, myślałem raczej o hiciorach ery VHS.
(01-07-2016, 18:54)Gieferg napisał(a): [ -> ]A byłaby to najlepsza opcja - wtedy strzeliłbym sobie też koszulkę z plakatem Robot Jox, bo takiej nigdzie nie dostanę Smile

Dokładnie. Już niejedną taką koszulkę zrobiłem. Na aledrogo masz od wała ludzi, którzy ci coś takiego zrobią. Tylko oczywiście grafika musi być odpowiednio duża, co by pikseli nie było i nie wyglądało to po chuju.
Myślę, że 2160 na 3120 powinno starczyć.

Cytat:Już niejedną taką koszulkę zrobiłem.

Może jakąś fotkę? Smile
(02-07-2016, 09:16)Gieferg napisał(a): [ -> ]Myślę, że 2160 na 3120 powinno starczyć.
Jeżeli chodzi o wydruki to wydaje mi się, że istotniejsza jest rozdzielczość dpi. Dla wydruków papierowych jest to 300 dpi więc tutaj powinno być podobnie. W sumie osoby wykonujące takie koszulki powinny ogarniać temat.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8