Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Spider-Man (trylogia Raimiego)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pełne opisy francuskich wydań Ultra HD wszystkich trzech filmów oraz wydania zbiorczego dostępne w filmoskopie.

[Obrazek: thumb-300x300-66578-71GIEF-KfQL._SL1000_.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-34241-front.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-21101-front.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-48656-812CTaV3nrL._AC_SL1500_.jpg]
[click w okładkę przeniesie Cię do opisu]
Mogę kupić w.w.wydanie w spoko cenie ale przed zakupem obejrzałem kilka filmików na yt i mam wątpliwości czy warto przesiadać się w tym wypadku z BD na UHD. Czy ktoś posiada trylogie na UHD i podzieli się opinią czy warto?
Nie wiem co oglądałeś na YT ale cała trylogia na UHD prezentuje się (i brzmi) znakomicie.
Kilka scen przeglądałem. To co oferuje yt. Dźwięku nie zaznam bo sprzętu do tego brak. ?
Pająki Raimiego w UHD wyglądają świetnie. Napisałbym, że nawet nie tyle warto, co nawet trzeba robić upgrade z BD. Z drugiej strony był tu chyba jakiś jegomość, któremu przeszkadzało ziarno w pierwszym pająku, więc już nic mnie nie zdziwi...
Oglądałem w zeszłym roku na UHD i mi się bardzo spodobał wygląd tych filmów na nowym nośniku. Na pewno lepszy niż na BD.
Stron: 1 2 3