Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Grzes58: początek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam wszystkich Wink
Aktualne forum śledzę od około roku, na poprzednie wpadłem dwa lata temu szukając informacji o wydaniach QDVD, jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Moja kolekcja filmów jest chyba najmniejsza z tych, które do tej pory zostały tutaj zaprezentowane. Wynika to z faktu, iż nie miałem do tej pory potrzeby kolekcjonowania, ponieważ w domu posiadam już kilka szafek filmów i koncertów (jednak niemal wszystkie należą do rodziców i brata), a ja sam posiadam jedynie kilka zaprezentowanych niżej. Na co dzień kolekcjonuję gry wideo z rodziny PlayStation, których posiadam kilkaset, więc moja uwaga (i portfel) skupiały się do tej pory na grach, a nie filmach. Teraz jednak będę się starał nadrabiać kolekcję filmową (mam zamiar kupować wyłącznie filmy do których będę chciał wielokrotnie powracać).

[Obrazek: dx0iyfgmcgpv.jpg]

[Obrazek: mhawgehei3yj.jpg]

[Obrazek: 4ru04skysk7q.jpg]

[Obrazek: a6dbv9jtdfwi.jpg]

[Obrazek: rdlrq8n9416f.jpg]
Dobry start! Jeśli to nie problem to poproszę o fotki gier :-)
Dzięki  Smile
Kilka pudeł gier na PSXa zabezpieczyłem i schowałem, ponieważ powoli nie miałem miejsca na półkach, a było mi szkoda, że stoją i się kurzą. Nie ma wśród nich żadnych kolekcjonerek ani niczego specjalnego, zwykłe pospolite gry z tamtych czasów w które grał każdy (zresztą, cała moja kolekcja tak wygląda Big Grin  ). To co pokażę na zdjęciach to parę pozostałości z PSXa i wszystko co mam na pozostałe generacje, a tego póki co nie jest aż tak dużo  Undecided Wybacz jakość zdjęć, ale lepszego aparatu nie mam. Kąt z szafkami ozdabiają plakaty w ramach przygotowane wcześniej przeze mnie, m.in. Lary Croft z nowego Tomb Raidera 91,5x61 czy Uncharted, lecz z racji aparatu żadne zdjęcie nie potrafiło oddać efektu.
PS. Gry na drugiej półce ustawiałem w takiej kolejności w jakiej zostały zakupione, stąd brak ładu.

[Obrazek: xcca30unmi46.jpg]

[Obrazek: 9jf13o51pa8j.jpg]

[Obrazek: 6qwxyc9tu78f.jpg]

[Obrazek: 2z0zdu3ushe1.jpg]

[Obrazek: snyvoh6dbzqr.jpg]

[Obrazek: he4zgh84sy71.jpg]

[Obrazek: 1qxfr2ioy21r.jpg]

[Obrazek: 14yfclfpjce8.jpg]

[Obrazek: 5337wk192l8k.jpg]

[Obrazek: apuqp45zwh5k.jpg]

[Obrazek: zv88jl5mmkw3.jpg]
Bardzo spoko! Gdybys kiedyś wygrzebał inne gry na psx... Wrzucaj foto ;-). Ja sam sprzedałem niemal wszystkie z konsolą, by dorobić do innej. Teraz żałuje... Ale było, minęło. Mam sporo tytułów kupionych przez psn na ps3/psp. Ogolem dobrze widzieć kolejnego gracza ;-).
Czyli wśród kolekcjonerów filmów są również gracze? ; ) Bardzo mnie to cieszy.
Więc jesteś raczej zwolennikiem cyfrówek od wersji pudełkowych? Ja wolę pudełka ze względów kolekcjonerskich oraz z tego powodu, że kiedyś te gry znikną z serwerów (tak jak znikną serwery albo może tak samo szybko zniknie Sony Smile ) i nie będę miał do nich dostępu, a bardzo lubię powracać do starych tytułów.
Przyznasz, że kiedyś gry i konsole były bardzo drogie, a zarobki bardzo małe. Jeden z moich znajomych również wszystko posprzedawał, aby kupić sobie wymarzone PS2 (jeśli dobrze pamiętam zaraz po premierze kosztowało niespełna 3000 złotych, a minimalna krajowa nie dochodziła do 700), później trochę żałował. Co zrobić, takie mieliśmy czasy...
Tak, spotkasz tu kilku graczy, zdecydowanie :-). Jestem zwolennikiem wersji pudełkowych, jednakże te cyfrówki są tanie, bardzo dostępne i obecnie najwygodniejsze do odpalenia. Są jednak tylko substytutem do edycji pudełkowych, które mam w planach kupić. Na razie moja kolekcja PSX to ledwie kilka fizycznych tytułów, ale kolekcje od PS2 do PS4 mają się bardzo dobrze :-). Teraz dodatkowo kupuje na 3DS więc jest jeszcze ciężej z "zakupem wszystkiego" :-D
Szacunek za kolekcje! Ja grę kupuję przechodzę i sprzedaję a ostatnimi czasy tylko cyfrówki.
Z grami jest inaczej niż z filmami. Film możesz oglądać co jakiś czas a z grą już jest różnie ...
(11-08-2016, 03:47)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Teraz dodatkowo kupuje na 3DS więc jest jeszcze ciężej z "zakupem wszystkiego" :-D
Szacunek ; ) Sam chciałem wgłębić się w świat Nintendo za sprawą WiiU lub Wii, lecz na razie fundusze muszę przeznaczyć na coś innego.

(11-08-2016, 08:57)whiteHussar napisał(a): [ -> ]Szacunek za kolekcje! Ja grę kupuję przechodzę i sprzedaję a ostatnimi czasy tylko cyfrówki.
Z grami jest inaczej niż z filmami. Film możesz oglądać co jakiś czas a z grą już jest różnie ...
Dzięki ; )
Zależy od nastawienia. Ja w swojej kolekcji mam tylko gry do których wracam. Nie ma ani jednego tytułu, który przeszedłbym tylko raz i później już nigdy na niego nie spojrzał. Ale jeśli ktoś przechodzi gry, a potem już do nich nie wraca to faktycznie nie ma sensu trzymania ich na półce.
Mam ponad 300 oryginałów Nintendo od GbC począwszy a kończąc na wii u i 3DS. Zdecydowanie polecam, ciekawsze pozycje często niż te co nam oferuje klocek i plejszrot.
Moim zdaniem to zależy od tego, co kto lubi ; )

Interesuję się branżą gier wideo od 16 lat i pomimo braku posiadania gier ze stajni Nintendo, wiele się o nich naczytałem (zdaję sobie sprawę, że to nie to samo, co granie i że taka wiedza ma się nijak do kogoś, kto ogrywa te gry na co dzień, jak Ty) i cały czas jestem utwierdzony w przekonaniu, że najlepsze tytuły (oczywiście najlepsze dla mnie, według mojego gustu) daje mi PlayStation. Takie serie jak Crash, Spyro, Driver, Uncharted, God of War, Ratchet & Clank, Jak & Daxter, Metal Gear Solid (wiem o tym, że jedna część ukazała się również na 3DS) pojawiają się tylko na PS. Do niedawna Final Fantasy (od części siódmej) również był dostępny tylko na konsole Sony. Konsole Nintendo miałby być dla mnie tylko uzupełnieniem, choć wiem, że ich biblioteka jest ogromna i warta poświęcenia dużo większej uwagi ; ) Ale to wszystko to temat na osobną rozmowę.

PS. Jeśli to nie problem, czy mógłbym prosić w wolnej chwili o zdjęcie Twojej kolekcji Nintendo?
Stron: 1 2 3 4