Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: ib-filmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od jakiegoś czasu zbieram filmy blu ray oraz dvd. Staram się kupować tylko to co mam zamiar obejrzeć jeszcze raz lub więcej.
dvd steelbook z empik:
[Obrazek: 0cAHETl.jpg]
bd wydanie z dwiema płytami (film+dodatki, film bez lektora i polskich napisów, natomiast dodatki posiadają pl napisy):
[Obrazek: M8yKmta.jpg]
[Obrazek: Jp1pFKp.jpg?1]

[Obrazek: ww48iVF.jpg]
[Obrazek: DpAjCGT.jpg]
[Obrazek: HmoI5LX.jpg]
[Obrazek: SycS6HM.jpg]
[Obrazek: 0Sye1rj.jpg]
[Obrazek: fFMdwyY.jpg]
[Obrazek: 5j7fEfj.jpg]
[Obrazek: Tzs6txm.jpg]
[Obrazek: O7ICnsA.jpg]
[Obrazek: KfJpwNH.jpg]
[Obrazek: 8a1yS3o.jpg]
[Obrazek: 8sS3Ubz.jpg]
[Obrazek: pIYsfF7.jpg]
[Obrazek: 3ZH3kQ8.jpg]
[Obrazek: Sx4ATJ9.jpg]
Bardzo fajna kolekcja, większość filmów to niepodstawowe wydania. Czy "Za linią wroga" kryje w sobie coś specjalnego? Ciekawi mnie również co jest w tej kolekcji Titanica na dwóch BD. Mam w domu - nie moje (nie przepadam za tym filmem) - wydanie 2x DVD, które chwali się tym, iż zawiera ścieżkę bodajże DD 6.1 EX, a na drugiej płycie ponoć wszystkie możliwe dodatki. Stąd ciekawi mnie co jeszcze można było dodać do tego filmu na BD (chyba że te same dodatki, ale 1080p Big Grin ).
Conan w tym zestawie ocenzurowany?
Predator woskowy czy normalny?
Terminator to remaster?
Niby jakie, jak nie podstawowe? To są najzwyklejsze wydania poza steelem dvd (jest w wyprzedaży po 14zł). Titanic ten zawiera wersję 3d i 2d. Sprawdź w katalogu wydawcy , bo polska dystrybucja.
Tu jest specyfikacja

Link

Zakup

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Mogę nie pamiętać czy to wydanie miało ściąganą nakładkę z napisem czyde i dwade Po obejrzeniu połowy wróciłem do zwykłego 2D, więc nie polecam przepłacać. Skoro to tylko 2D to tym bardziej zwykłe wydanie.