Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Piraci z karaibów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Temat zakładam z okazji premiery pierwszego teasera do części piątej:





No jak to oryginalnie wygląda! Przeklęty kapitan i załoga, tego jeszcze w tej serii nie wi... hmmm... no cóż...

Lubię trylogię Verbinskiego, każdy kolejny film bardziej (tak naprawdę to dwójka mnie przekonała do tej serii), nie przeszkadza mi w ogóle to przegadanie w trójce, którą z każdym seansem oceniałem wyżej. Niestety później tej świetnie zamkniętej trylogii przylepił się do dupy jeszcze jeden, wyjątkowo marny, przypominający rozmachem produkcję telewizyjną film (całe 90 sekund ładnych widoków - imponujące, nieprawdaż?). Niby można mieć nadzieję, że skoro seria upadła już tak nisko, to gorzej być nie powinno, ale po tym teaserze mam wrażenie, że Piraci zjadają własny ogon i zostanie nam zaserwowany odgrzany po raz kolejny kotlet, ale... wystarczy, że będzie to wizualnie przypominało trylogię Verbinskiego, a w kinie i tak się pojawię.

Ze znanych postaci powracają Sparrow, Barbossa, Will Turner (& son), Gibbs, Scrum, karzeł Marty, Murtogg & Mullroy. W roli przeciwnika tym razem Javier Bardem, którego możemy zobaczyć w teaserze.
Wszystko fajnie ale martwi mnie jedna rzecz, będzie wersja z polskim dubbingiem Sad
Taki mroczniejszy Davy Jones Smile Na początku pomyślałem, że Davy powrócił i wygrywa kawałek na swoich organach.
Ale i tak dla mnie bomba. Już czuję, że ten film będzie o lata świetlne lepszy od czwartej części.

Świetny mroczny klimat, chociaż mogli odpuścić to proszenie Salazara. Jak pierwszy raz pokazali jego całą twarz to pomyślałem, że to jest ojciec Willa Turnera. Jakiś taki potobny. Smile Szkoda, że nie ma Pinteala i Ragetti.

Dla chcących teaser z dubbingiem. Wink


Oby ten film nie był z dubbingiem, a jeżeli ma być to żeby tylko wrzucili tam też lektora. Specjalnie dla mnie.Wink

A mi osobiście ta zapowiedź bardzo się podoba, i myślę, źe to moźe być naprawdę dobra część Piratów. Tyle czasu od premiery ostatniej, więc chyba się trochę bardziej postarali niż w czwórce.
Na 100% będzie dubbing i na 100% nie dadzą na płycie lektora (ja sobie oczywiście poradzę Smile). To już u Disneya standard od 2012 roku.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
To inny rodzaj filmu niż Marvele, Star Warsy czy Piraci. Miałem na myśli standard dla blockbusterów, które mają zawojować BO. Skoro jest zwiastun z dubbingiem to o lektorze można zapomnieć.
Zamiast tych koszmarów jak lektor/dubbing niech nie zapomną o dts hd ma inaczej znowu zakupy za granicą Smile
(05-10-2016, 09:33)poral napisał(a): [ -> ]Czas próby 2016 nie zrobili dubbingu tylko lektora.
Znasz jakieś wydanie DVD/Blu-Ray tego filmu po polsku?
Ja o niczym takim nie słyszałem.
Ogólnie - od momentu kiedy Galapagos jest dystrybutorem Disneya żadna nowa płyta nie była opatrzona lektorem (np. "Tajemnice lasu" miały tylko napisy).
Spot z Super Bowl.



W spocie możemy zobaczyć ponownie Willa Turnera.
Stron: 1 2