Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oglądamy filmy z kolekcji...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miałeś napisy do kwestii obcojęzycznych?
(08-09-2019, 08:31)Marioo napisał(a): [ -> ]Miałeś napisy do kwestii obcojęzycznych?
Napisy są w sieci, ale nie używałem, kwestii arabskich jest mało, a angielski jest banalny. W końcu nie rozmawiają tu humaniści.

W końcu znalazłem te 3h na Avengers endgame 4k - fanboyem serii nie jestem. Pomijając wszelkie absurdy, bo wiadomo to czysta rozrywka. Ja również to , że cała akcja to siedzenie w zielonym pokoju z dorabianymi efektami, tego się też nie czepiam. W sumie to niczego się nie czepiam, bo ilość absurdów mnie przytłoczyła i muszę obejrzeć to kiedyś jeszcze raz. Wyłapałem jakąś grę aktorską u Thora, wyrobił sobie nie najgorszy warsztat i dopasował się do roli. Robert jest dobry jak zwykle, reszta robi za tło jak zwykle. Mniej nudzi niż poprzednia część. Więc dobre zakończenie cyklu.
Mam pytanie , bo jeśli dobrze rozumiem Ironman, Wdowa , Cap America nachapali się tyle mln , że już mają dość. Więc czego możemy oczekiwać? Czarnego Capa, kobiety Ironman i młodszej wersji wdowy - skośnooka jakaś? To by pasowało do absurdów naszych czasów i zmian płci i kolorów skóry.
Wczorajszy wieczór w moim kinie:

Aladyn (2019) blu-ray, dubbing
Bardzo kolorowy, dobrze udźwiękowiony i sympatyczny filmik.Will na plus, oraz Naomi Scott.
Efekty bardzo przyzwoite a i pośmiać się można było.Jestem na tak - 7/10

Lizzie (2018) blu-ray, oryginalna ścieżka audio +napisy
Kolejny przykład aby nie sugerować się kretyńskim filmweb`em.Film miał tam oceny powyżej "5", a jak dla Mnie zasługuje na mocne "8".Bardzo dobre kino , na faktach ze świetnym udźwiękowieniem.Nawet drewniana zazwyczaj Kristen Stewart dała radę.Kino w iście angielskim stylu.Polecam!!!

czuubakka

(15-09-2019, 12:16)shaman72 napisał(a): [ -> ]aby nie sugerować się kretyńskim filmweb`em.
Dokładnie.
Shaman72 wszystko ok, tylko po czorta te ogromne nikomu nie potrzebne obrazki, żeby do nich dopisać dwie linijki tekstu? Więcej tekstu, a mini obrazki.
Tombstone [Blu-ray, napisy PL]
Powtórka po ponad siedmiu latach(!), po raz pierwszy na Blu-ray. Obraz igła, film wygląda znakomicie! A poza tym, to świetny western z kapitalną obsadą przez duże K. Najlepsi oczywiście Kilmer i Biehn. Za jakiś czas znowu chętnie do tego wrócę. 8/10

Creed II [Blu-ray, napisy pl]
Powtórka niewiele zmieniła w mojej opinii względem kinowego seansu. Dobra (i oby ostatnia) część, która udanie łączy ograne motywy z Rocky'ego 3, 4 i pierwszego Creeda. Tylko ten Adonis... Kiedyś Rocky o gołębim sercu tuż po zdobyciu pasa krzyczał "Yo Adrian, I did it!", a Donnie drze się "What's up? Show me the keys!" Tongue Eh, byłem za Drago. 7/10

Avengers: Endgame [Blu-ray, napisy pl] x2 [z komentarzem twórców]
Turn your brain off and enjoy. Na spółę z (o kilka klas lepszym) Infinity War jest to Marvel ostateczny. "Kocham", ale w tych dolnych rejonach, 600-900. Wink 7/10

Inglourious Basterds [Blu-ray, napisy pl]
Podobnie do Tombstone, również powtórka po blisko siedmiu latach, również po raz pierwszy na Blu-ray. Uważam, że to przedostatni dobry film Tarantino, w zasadzie do sceny strzelaniny w piwnicy jest perfekcyjny, dopiero tuż po niej scenariusz zaczyna słabować, decyzje bohaterów wydają się mało wiarygodne (zwłaszcza Landa i jego wiara, że jak dobił targu to nic mu nie będzie), a Tarantino trochę za bardzo poszedł w groteskę. Nie mniej, świetne kino. 8/10


Do ostatnich trzech obejrzałem też już 100% materiałów dodatkowych. Jak znajdę chwilę to zerknę co tam dodali o realizacji Tombstone. Smile

czuubakka

(18-09-2019, 08:46)Juby napisał(a): [ -> ][z komentarzem twórców]
Serio? Przecież to jest marnotrawstwo czasu...Obłęd.
Ciebie interesuje kupowanie i oglądanie szrotów pokroju Expendables, jego komentarz twórców Avengers na temat ich filmów. Obaj poświęcacie czas na to co Was interesuje, tyle.

czuubakka

Ty natomiast kupujesz same arcydzieła,hahaha. Znasz taką zasadę że nie wpieprza się między wódkę a zakąskę? Pewnie nie. Obłęd.
(18-09-2019, 08:46)Juby napisał(a): [ -> ]Eh, byłem za Drago. 7/10
Ja też, film zrobiony "bezpiecznie" wg utartych schematów. Tyle , że jakby Drago wygrał, to wiadomo o czym była trójka i kto by wygrał. Ogólnie Creed jest bez polotu