Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Masz tyle błędów w opisach, że dziwię się iż w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie dostałeś żadnego negatywa Big Grin

Np. popraw Łowcę jeleni (nie ma pl wersji) i opis Batmanów Nolana - na BD nie ma remasterów.
Spokojnie kupujący wiedzą co biorą, przeważnie. Jakbyś masowo wystawiał kilkaset rzeczy też byś błędy zrobił. Sprawdziłem Łowcę, a w opisie jest , że to ang wersja więc i w tytule nie ma PL więc żaden większy błąd
W wolnym tłumaczeniu: "Chu im w du, mogą mi skoczyć".

To "wg mojej wiedzy" przy Batmanach to już w ogóle niezłe jaja.
Może chciałby ktoś kupić slipcovery? Chciałem sprzedawać po 4 zł od sztuki + wysyłka albo całość za 50 zł.

[Obrazek: 4rSDpD9.jpg]

[Obrazek: EOHjeyO.jpg]

[Obrazek: EGkMzrT.jpg]

[Obrazek: 1KkmZAJ.jpg]
(22-03-2019, 21:44)djgromo napisał(a): [ -> ]Może chciałby ktoś kupić slipcovery? Chciałem sprzedawać po 4 zł od sztuki + wysyłka albo całość za 50 zł.

Można spytać, po co sprzedajesz? Ja tam zostawiam je do prawie wszystkich filmów (tylko do Batmanów 89-97 się pozbyłem), bo chyba lepiej mieć dodatkową ochronę pudełek. To jest problem z opakowaniami Blu-ray/UHD - plastikowy pasek na górze z logo Blu-ray, lub UHD - od wyjmowania i wkładania pudełka na półkę rysuje się o wiele bardziej, niż to jak to było z DVD. I myślę, że w slipcoverach ładniej to wygląda na półce.