Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mr.Hankey napisałem pw.
Sprzedam zestaw 4 filmów Blu-Ray za 99 zł
https://allegro.pl/oferta/kolekcja-4-filmow-blu-ray-8265588339
(09-07-2019, 18:30)Glaeken napisał(a): [ -> ]Dorzucam do pieca:

Rzadkie/kolekcjonerskie/limitowane blu raye:
Terminator 2: Dzień Sądu - lektor i napisy PL

No to dowaliłeś do pieca. Tongue Dlaczego gdy już ktoś to wystawia, to daje tak absurdalną cenę. Sad
Nawet 10% tej ceny to za dużo za to wydanie.
Ktoś kupi to i inne w tej cenie. Nie wyda złotówki na dobry odtwarzacz jak Oppo czy jego klon by móc się cieszyć remasterami, ale nakupi filmów po 800 złotych w tej cenie. Skoro są chętni to czemu nie Big Grin
Co poradzić skoro są chętni... na sąsiednim forum taki jeden chwalił się niedawno, że kupił jedną sztukę za 500zł co jak dla niego było niemal promocyjną ceną Wink
Uwielbiam te forumowe pouczenia i zaglądanie do portfela.
(11-07-2019, 09:01)Juby napisał(a): [ -> ]No to dowaliłeś do pieca. Tongue Dlaczego gdy już ktoś to wystawia, to daje tak absurdalną cenę. Sad
Bo z grubsza za tyle obecnie chodzi ten film.
(11-07-2019, 09:27)Gieferg napisał(a): [ -> ]Nawet 10% tej ceny to za dużo za to wydanie.
W pełni się zgadzam ale byłbym idiotą gdybym wystawił ten film po "normalnej" cenie.

Nawiasem mówiąc kilka miechów temu wystawiłem Kill Bille monolithu w normalnej cenie i już po chwili rozdzwonił się telefon. Drugi raz tego błędu nie popełnię.
(11-07-2019, 09:33)Wolfman napisał(a): [ -> ]Skoro są chętni to czemu nie Big Grin
Otóż to. Ceny z dupy nie wziąłem, wiedziałem, że ludzie sprzedają ten film za 500+ więc zrobiłem tak samo.

Smutna prawda jest taka, że poziom znajomości języka angielskiego w naszym kraju mocno kuleje. Wyprzedałem już sporą ilość filmów z kolekcji i z całą pewnością mogę stwierdzić, że w ok. 90% przypadkach obecność co najmniej napisów PL jest warunkiem koniecznym dla kupującego i jednocześnie kluczowym czynnikiem wpływającym na wartość filmu.