Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(10-09-2019, 14:48)Juby napisał(a): [ -> ]No to innych tytułów też jest z dupy, bo w kwietniu kupiłem Armageddon za 24,99 zł (nówkę sztukę
Juby tutaj widać, że doświadczenie masz zerowe jak i pojęcie o sprzedaży, bo prawie w ogóle tego robisz. Lub robisz jak piszesz. W MM nie ma Armageddon , a jego cena , którą opierał na Allegro jest najniższa.... Jeśli coś sprzedawca zawyża, a jest uprzejmy obniżyć o cena aktualną to możesz podesłać link z aktualną ceną i produktem na stanie. Nieuprzejmy powie byś się pie...lił jak to kiedyś przeczytałem, a uprzejmy może obniży.

(10-09-2019, 15:17)piti198 napisał(a): [ -> ]Widzę cenę, której nie jest wart produkt. Chyba nie chcesz mi wcisnąć kitu, że lektor i polskie napisy powodują, że film jest warty kilka razy więcej niż podobny w wersji obcojęzycznej?
Czytasz nie uważnie i pytasz o to co odpowiedziałem.
(10-09-2019, 15:17)piti198 napisał(a): [ -> ]Nikt nikomu nie każe kupować, to kwestia wyboru, ale jest pewna granica przyzwoitości.
Uśmiałem się do łez. Chcę kupić mieszkanie , bądź łaskawy i napisz do sprzedawców by sprzedawali nie za 12000 E , a za 60000 tak jak kupili 10 lat temu. No przecież je używali i jest stare.
(10-09-2019, 15:17)piti198 napisał(a): [ -> ]To ludzie kształtują ceny, a nie rynek. Równie dobre, jak by jeden z drugim zachowywali się przyzwoicie i nie podawali cen z kosmosu, to by ludzie zrozumieli że taka jest faktyczna wartość filmu, a nie bo komuś się tyle zamarzyło czy pozazdrościł, bo gdzieś widział jak ktoś za tyle wystawił.
A co ja napisałem wcześniej? Jesteś taki naiwny jakbyś z domu nie wychodził , nic nie czytał, nie oglądał i udawał , że nic się wokół niego nie dzieje Smile
(10-09-2019, 15:25)Wolfman napisał(a): [ -> ]Czytasz nie uważnie i pytasz o to co odpowiedziałem.
Uśmiałem się do łez. Chcę kupić mieszkanie , bądź łaskawy i napisz do sprzedawców by sprzedawali nie za 12000 E , a za 60000 tak jak kupili 10 lat temu. No przecież je używali i jest stare.
A co ja napisałem wcześniej? Jesteś taki naiwny jakbyś z domu nie wychodził , nic nie czytał, nie oglądał i udawał , że nic się wokół niego nie dzieje Smile
Wolę być naiwnym frajerem niż nieuczciwym sprzedawcą który myśli jakby tu kogoś naciągnąć na grubą forsę.
Nie porównuj dwóch różnych produktów o dużej różnicy cen, których ceny zależą od innych czynników.
A ja chcę kupić mieszkanie od jakiegoś wybrańca narodu za kwotę zadeklarowaną w oświadczeniu majątkowym. Jak myślisz sprzeda, czy oszukuje żeby nie płacić podatków?
To już jest czyste kuriozum i spasuję. Nie wiem w jaki sposób można być nieuczciwym sprzedając oryginalny produkt za cenę jaką rynek sam wybudował. Ty po prostu szukasz głąba, który sprzeda to za 30 złotych Big Grin . Wybudowałeś sobie do tego pewną otoczkę i chcesz być przy tym ofiarą. Ofiarą wokół której potrzeb rynek powinien się kręcić.
(10-09-2019, 15:37)piti198 napisał(a): [ -> ]Nie porównuj dwóch różnych produktów o dużej różnicy cen, których ceny zależą od innych czynników.
Porównałem i pokazałem filmy. Nic się nie odniosłeś. Za granicą nie brak zwykłych wydań i limitowanych za grubą forsę , bo nakład się wyczerpał. Tak działa rynek. Jeśli 98 to rocznik urodzenia, to się domyślam z kim mam do czynienia.
(10-09-2019, 16:17)Wolfman napisał(a): [ -> ]To już jest czyste kuriozum i spasuję. Nie wiem w jaki sposób można być nieuczciwym sprzedając oryginalny produkt za cenę jaką rynek sam wybudował. Ty po prostu szukasz głąba, który sprzeda to za 30 złotych Big Grin . Wybudowałeś sobie do tego pewną otoczkę i chcesz być przy tym ofiarą. Ofiarą wokół której potrzeb rynek powinien się kręcić.
Szukam okazji, a nie okazji do naciągnięcia kogoś. A Ty chcesz mi wmówić, że jest tak jak Ty twierdzisz.
(10-09-2019, 16:17)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(10-09-2019, 15:37)piti198 napisał(a): [ -> ]Nie porównuj dwóch różnych produktów o dużej różnicy cen, których ceny zależą od innych czynników.
Porównałem i pokazałem filmy. Nic się nie odniosłeś. Za granicą nie brak zwykłych wydań i limitowanych za grubą forsę , bo nakład się wyczerpał. Tak działa rynek. Jeśli 98 to rocznik urodzenia, to się domyślam z kim mam do czynienia.
A co do moich postów to ośmieliłem się wypowiedzieć, bo forum gwarantuje taką możliwość. Ale widzę, że istnieje tu towarzystwo wzajemnej adoracji, które tak jak od 121 strony bierze w obronę jednego z jego członków, nie omieszkając obrzucić wyzwiskami i ironicznymi uwagami każdego kto ośmieli się z nimi zadrzeć i ma inne zdanie na jakiś temat.
Z departamentu sprzedaży zrobiło sie forum dyskusyjne
to chyba nia tak miało być?
(10-09-2019, 16:41)piti198 napisał(a): [ -> ]A co do moich postów to ośmieliłem się wypowiedzieć, bo forum gwarantuje taką możliwość. Ale widzę, że istnieje tu towarzystwo wzajemnej adoracji, które tak jak od 121 strony bierze w obronę jednego z jego członków, nie omieszkając obrzucić wyzwiskami i ironicznymi uwagami każdego kto ośmieli się z nimi zadrzeć i ma inne zdanie na jakiś temat.
Jak się zalogowałeś też jesteś członkiem. Jak brakuje argumentów to jak zwykle jakieś brednie o wzajemnej adoracji. Watki można przenieść do kryteriów zakupowych. Jak ktoś znowu zacznie to samo, to się go wrzuci tam, by to poczytał. Niestety trudno się po prostu niektórym zwyczajnie nie kupić i olać czyjeś ceny i produkty , szukać dalej.
Jestem członkiem forum, a nie waszego TWA. Skończ z tymi manipulacjami, bo widocznie sam nie masz argumentów i musisz dostosować rzeczywistość do swoich wyobrażeń. Wyraziłem swoje zdanie, ale jak widać niektórym przeszkadza, że wszyscy nie są jednomyślni jak w PRLu. Brakuje jeszcze zmuszania do samokrytyki.
(10-09-2019, 14:33)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Po pierwsze, to sprzedawca ustala sobie cenę na podstawie własnego widzimisię, więc w jaki sposób jest to realna cena?
Po drugie, to nie jest windowanie ceny? Naprawdę? Jeśli coś można było kupić za 30-50 zł, to wcale nie znaczy że jest warte 10 razy tyle tylko dlatego, że skończył się nakład. Czemu nie od razu 5000 zł za takiego steelbooka? Rozumiem że jeśli ktoś za tyle wystawi, to wtedy też będzie to realna cena, tak?
Realna bo po ok 100 zł kosztują steel'e gdy wychodzą. Odniosłem się do przykładowej ceny 100 zł za steel Batmana. Kiedy ten steel'book Batmana był za 30-50 zł? Nie napisałem nigdzie że jest warty 10 razy tyle tylko tyle co powiedzmy nowy steelbook na obecne czasy u nas w kraju. Skoro film w opakowaniu zwykłym jest w sklepach po 40-50 zł to 100 zł za steel to jest realna cena. Nie wiem czego ty nie zrozumiałeś. Chyba logiczne że jak by wystawił za 500 zł to realna cena raczej to by nie było. Myślałem, że to dość logiczne dla osoby mającej tyle postów i będącej na bieżąco z cenami i zakupami filmów.
Mam takie odczucie tj. dyskusja jest o produkcie który sporo kosztuje ale mi bardzo szkoda (bo go nie mam) więc biadolę....i chętnie "uratuję" sprzedającego od ciężaru jego posiadania i wezmę do za jedną którąś...jak coś jest unikalne to nie ma ceny z opakowania czy "kiedyś kosztowała tyle czy tyle"..jest rynek który to na obecny moment zweryfikuje...mam przykład z wspomnianym wcześniej polskim wydaniem T2...wystawiłem aukcję za cenę mnie satysfakcjonującą a licytacja ją pomnożyła (około 4x)...i nikogo nie zmuszałem tylko kupujący sami ustalili jego wartość - być może dla niektórych nawet wtedy absurdalną..:-)