Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28-10-2019, 18:45)Wolfman napisał(a): [ -> ]Gumbas kupiłbyś abonament za 50 zł na paczkomaty na cały rok za darmo.  Każdemu to wyjdzie na zdrowie
Grey to dno ale ponoć ma dolby vision
narazie jestem na poziomie hdr
Dno ale ktoś kupuje za chwilę wystawisz kolejne za 50 złotych, a paczkomaty są za darmo od 40 jakoś
(28-10-2019, 19:02)Wolfman napisał(a): [ -> ]Dno ale ktoś kupuje za chwilę wystawisz kolejne za 50 złotych, a paczkomaty są za darmo od 40 jakoś
Nawet nie sprawdzałem
nikogo nie naciagam na przesylkach
Smart to chyba tylko dla firm jest
(28-10-2019, 19:13)gumbas napisał(a): [ -> ]
(28-10-2019, 19:02)Wolfman napisał(a): [ -> ]Dno ale ktoś kupuje za chwilę wystawisz kolejne za 50 złotych, a paczkomaty są za darmo od 40 jakoś
Nawet nie sprawdzałem
nikogo nie naciagam na przesylkach
Smart to chyba tylko dla firm jest

Nie jest tylko dla firm. Ja sprzedaję prywatnie i moje aukcje mają oznaczenie smart. To zależy od ocen, typów dostaw (i ich cen maksymalnych) oraz tego czy udostępniasz politykę zwrotów. Ja mam ustawione zwroty na brak, bo sprzedaję prywatnie, kilka form dostawy smart (polecony ekonomia, inpost), 100% reputacji i działa.
Płacisz abonament to i masz darmowe. Dzięki temu też masz wysyłki od innych darmowe. Sama korzyść
Dzięki temu SMART kupę kasy można zaoszczędzić, a zwłaszcza ktoś taki jak ja który kupuje non stop coś Tongue 
(28-10-2019, 23:15)czarodziejmarx napisał(a): [ -> ]
(28-10-2019, 19:13)gumbas napisał(a): [ -> ]
(28-10-2019, 19:02)Wolfman napisał(a): [ -> ]Dno ale ktoś kupuje za chwilę wystawisz kolejne za 50 złotych, a paczkomaty są za darmo od 40 jakoś
Nawet nie sprawdzałem
nikogo nie naciagam na przesylkach
Smart to chyba tylko dla firm jest

Nie jest tylko dla firm. Ja sprzedaję prywatnie i moje aukcje mają oznaczenie smart. To zależy od ocen, typów dostaw (i ich cen maksymalnych) oraz tego czy udostępniasz politykę zwrotów. Ja mam ustawione zwroty na brak, bo sprzedaję prywatnie, kilka form dostawy smart (polecony ekonomia, inpost), 100% reputacji i działa.

Ale od stycznia i tak zmieniają że firmy tylko bedą miały dostepną sprzedaż ogólnokrajową
Prywatnych chcą zamknąć w jakieś lokalne sprzedaże,kij wie jak to zrobią

Takie coś rozsyłaja

Wkrótce Allegro.pl przeznaczone będzie tylko dla sprzedających na kontach firmowych. Osoby, które mają zwykłe konto na Allegro, będą mogły sprzedawać na Allegro Lokalnie - nowym miejscu dla prywatnych sprzedających.

Niby od 7 stycznia
Sprzedam 2 filmy brightburn 4k i smętarz dla zwierząt 4k cena do negocjacji
https://allegro.pl/uzytkownik/Stoprocent_2007?bmatch=baseline-cl-dict42-uni-1-4-1024
(29-10-2019, 16:22)gumbas napisał(a): [ -> ]Ale od stycznia i tak zmieniają że firmy tylko bedą miały dostepną sprzedaż ogólnokrajową
Oddzielają firmy od osób prywatnych, to wszystko. Nie siej bzdurnych plotek.
(30-10-2019, 18:42)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]
(29-10-2019, 16:22)gumbas napisał(a): [ -> ]Ale od stycznia i tak zmieniają że firmy tylko bedą miały dostepną sprzedaż ogólnokrajową
Oddzielają firmy od osób prywatnych, to wszystko. Nie siej bzdurnych plotek.

Pożyjemy zobaczymy