Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(04-11-2019, 10:14)Wolfman napisał(a): [ -> ]Dla mnie bomba.

Bomba to będzie od przyszłego roku jak wystawione przedmioty będą widoczne tylko na allegro lokalnie i nic nie sprzedasz bo miną miesiące lub nawet lata zanim osiągnie on wśród potencjalnych kupujących rozpoznawalność porównywalną do "starego" allegro.
Nie szkodzi, zaczną oglądać Ebay, lokalnie więcej pójdzie. Dostosują się do sytuacji.
Jak dobrze pójdzie to może amazon wejdzie na legalu do Polski i skończy się ta cała Januszerka.
(04-11-2019, 13:29)djgromo napisał(a): [ -> ]Jak dobrze pójdzie to może amazon wejdzie na legalu do Polski i skończy się ta cała Januszerka.

Może i wejdzie,ale ceny będą typowo polskie-wysokie

(04-11-2019, 10:11)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Tylko że tego drugiego sposobu od przyszłego roku już nie będzie Smile

Nie siej bzdur wyssanych z palca
który to pisał?? Big Grin

(30-10-2019, 18:42)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]
(29-10-2019, 16:22)gumbas napisał(a): [ -> ]Ale od stycznia i tak zmieniają że firmy tylko bedą miały dostepną sprzedaż ogólnokrajową
Oddzielają firmy od osób prywatnych, to wszystko. Nie siej bzdurnych plotek.

e chyba kolega?? Big Grin

Spokojnie do konca przyszłego roku,bedzie normalnie
od stycznia 2021 tylko firmy na allegro ogólnopolskim
gumbas, z główką wszystko gra?

W moich wcześniejszych wypowiedziach wskazywałem na - niepopartą niczym - bzdurę w twoim wykonaniu, a mianowicie to, że na allegro lokalnie nie będzie można sprzedawać poza / kupować spoza swojego miasta.

Teraz w odpowiedzi na post Plicha dodałem, że w przyszłym roku nie będzie już opcji dzięki której nasza aukcja będzie widoczna na obu allegro.

Gdybyś nie cierpiał na niedobór IQ (nie widziałem jeszcze żeby ktoś miał awatar i ksywkę tak bardzo adekwatną do poziomu swoich postów, przezabawne) może zauważyłbyś, że te wypowiedzi dotyczyly czegoś zupełnie innego, a ty łączysz je i wytykasz mi przeczenie samemu sobie, chociaż nigdzie nie niczego takiego nie ma miejsca.
Jesteś pieniacz i beke sobie robie z ciebie
Nie mam zamiaru się szarpać z największym debilem tego forum
Beka to będzie w przyszłym roku jak się okaże że na Allegro Lokalnie każdy będzie mógł kupować i sprzedawać na terenie całej Polski. Będziesz mógł dołączyć i pośmiać się ze swoich własnych bredni.
(04-11-2019, 18:32)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Beka to będzie w przyszłym roku jak się okaże że na Allegro Lokalnie każdy będzie mógł kupować i sprzedawać na terenie całej Polski. Będziesz mógł dołączyć i pośmiać się ze swoich własnych bredni.

Do końca przyszłego roku tak
Od stycznia 2021 nie- zakladzik o 1 dolar ameryki zjednoczonej?
Jeśli tak zrobią to kwestią czasu jest nowy serwis aukcyjny, który będzie działał jak do tej pory działało allegro i zabierał im użytkowników Tongue
(04-11-2019, 19:02)Gieferg napisał(a): [ -> ]Jeśli tak zrobią to kwestią czasu jest nowy serwis aukcyjn
Po kiego? Masz eBay i nikt przy dużej sprzedaży nie będzie cie trzepał. Jest świstak od dawna - nie przegadasz ludziom i woleli od dawna płacić za wystawianie, opłaty prowizyjne, manipulacyjne i co tam jeszcze było w przeszłości w alledrogo. Jak ebay dawał wystawianie za free, to i tak woleli płacić złotówkę czy dwie na alledrogo za byle aukcję. Głupich nie sieją. Wolałbym renesans polskiego eBay, a na alledrogo niech sie kiszą sklepy. Nie musisz łazić na Policję,formularzy wypełniać - nie dał towaru sprzedawca to masz zwrot. Rozgarnięte polskie społeczeństwo niczym widły w gn..ju rozwija inne serwisy przy których potem jest tylko płacz. Olx kolejny przykład za nic nie bierze totalnie odpowiedzialności, ale każda miernota leci tam kupować i wystawiać. Po co komu ebay i ubezpieczanie na zakupy i zwrot kasy bez wychodzenia z domu