Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No albo przejście na ebay, na jedno wychodzi.
Kurna, abstrahując juz od tego całego zamieszania z Allegro Lokalnie, testując to własnie zdałem sobie sprawę z jednego. Ktoś kto jest sprzedającym i ma oferty smart, nawet jak da Kup Teraz na Lokalnie to nie będzie miał smart przesyłek do zaoferowania lub tych tańszych paczkomatów allegro. Czyli obdzieraja prywaciarzy z jednej z najlepszych funkcji do uatrakcyjnienia oferty mianowicie darmowej/tańszej wysyłki....uuu niedobrze. Bida.
(05-11-2019, 14:44)Plicha napisał(a): [ -> ]Bida.
Bida to jest ogólnie z obsługą aukcji na Allegro Lokalnie. Można jedynie zakończyć aukcję lub ją edytować. Poza tym nawet nie wiadomo, czy ktoś już zalicytował, czy nie. Jedynie po tym, że cena wyjściowa się zwiększyła, można domniemać, że ktoś jest chętny na zakup i dokonał licytacji. Ciekawe, czy w ogóle po zakończeniu aukcji dostanę jakiekolwiek powiadomienie.
Może coś nie funga jak powinno, w końcu w nagłówku strony straszy Allegro Lokalnie BETA. Ale brak przesyłek smart (skoro dorzucają usługe przesyłek do aukcji loklanych) to jednak bida.
Sprzedam zestaw 4 filmów na Blu-Ray:
- The Big Short
- Teoria Wszystkiego
- Sully
- Stoker
https://allegrolokalnie.pl/oferta/zestaw-4-filmow-blu-ray
[Obrazek: ZinwK1ol.jpg]

Tak mnie dzisiaj Amazon zaskoczył - zamówiłem jeden film, a dostałem inny w 5 kopiach (a raczej dwa). Big Grin
Także ten - mam 4 kopie do opylenia.
Wydanie francuskie wnioskując po napisach - jest polska wersja na obu 4K i na blu części pierwszej.
Cena? Sam nie wiem, ale wydaje mi się, że 50 zł będzie w porządku.
Wysyłkę sami sobie wybieracie i tu wtedy trzeba się liczyć z różnymi kosztami.
Noo i mega Ci się trafiło, jestem równie mocno zdziwiony Smile
A co takiego zamówiłeś, co Ci nie przysłali?
Tragedię Makbeta od Criteriona - i to bym w sumie wolał, no ale.

EDIT: wyprzedane Smile
Ja zamawiałem to co Ty otrzymałeś obym nie dostał twojego zamownia

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka