Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(14-03-2020, 12:14)Pablosss napisał(a): [ -> ]A może ktoś ma na sprzedaż Harry Pottery?

Mam Pottery PL na BD. Jak jesteś zainteresowany, to priv. Smile
Oddam za free opakowania na DVD - 24 x 14mm i 18 x 7 mm - czarne. Wszystkie w dobrym stanie, żadnych pęknięć etc. Ktoś chętny odebrać w Tychach? Mogę przetrzymać przez okres kwarantanny, ale przy braku chętnych polecą na recycling Smile
Sprzedam MIDWAY 4K UHD (steelbook) wydanie francuskie. Na płycie jest dźwięk DTS HD-MA 7.1, brak polskiej wersji. W czasie rozmów Japończyków nie ma wklejonych napisów, co uważam za duży plus Smile Ze względu na koronawirusa, wysyłka tylko kurierem DPD. Zainteresowanych a nie ciekawskich (!), proszę o PW.

EDIT: Już nieaktualne.
Mam na sprzedaż trochę stuffu:

Steelbook Star Wars The Last Jedi 4K - w zestawie trzy płyty, ładniejsza wersja steelbooka z grawerem na przodzie i tytułem na grzbiecie (z zavvi). Brak PL języka. Cena 100 zł.
Rogue One: A Star Wars Story (z PL) wersja z 3 płytami i limitowanym slipcoverze - 60 zł
Czarna Pantera lenticular steelbook 4K (z zavvi), chyba już niedostępny w normalnej sprzedaży, brak PL wersji językowej - 100 zł
Avengers Infinity War Steelbook 3D plus BD - brak PL wersji językowej. Cena 70 zł.
Blade Runner 4K (zwykły box z UK) z PL językiem - 70 zł
Thor Ragnarok Steelbook 4K z tytułem na grzbiecie, brak PL wersji językowej - 80 zł
Guardians of the Galaxy Vol.2 4K (zwykły box z UK) bez PL wersji językowej - 70 zł
Star Wars: The Complete Saga Blu-ray - polskie wydanie w idealnym stanie (6 BD + 3 BD z dodatkami + książeczka) - 200 zł
Captain America: The Winter Soldier steelbook lencticular (Blu-ray 2D + 3D, z zavvi) - 80 zł
Captain America: Civil War steelbook lenticular (Blu-ray 2D + 3D, z zavvi) - 80 zł

Można negocjować, zdjęcia również w PW mogę przesłać czy gdzie tam będziecie chcieli Smile Zapraszam do kontaktu Smile
Po co się pozbywasz Monstersów i Childrenów? Dobre wydania dobrych filmów a w 4K ich nie ma.
Monsters jak dla mnie nic specjalnego a Children of Men wolałbym mieć w kolekcji wydanie od Arrow. Ogólnie to pozbywam się części filmów na Blu-Ray. Rozważam jeszcze sprzedaż steelbooków Byzantium i Hardcore Henry. Gdyby był ktoś zainteresowany to pisać na PW.
Kilka nowych ofert na moim Allegro m.in. kolekcjonerka "Mrocznego rycerza" na DVD za 24 zł oraz takie (prawie) unikaty jak "Dr. Strangelove" czy "Taksówkarz" za 15 zł.

https://allegro.pl/uzytkownik/kryst_007?bmatch=al-product-cl-eyesa2-engag-dict-ctx-gl-53-uni-1-5-0320