Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(13-04-2020, 19:20)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Bo pozbywam się tytułów do których raczej nie będę już wracać i które tylko niepotrzebnie zabierałyby miejsce na półce.

[Obrazek: giphy.gif]
Sprzedam trochę filmów. Do każdego filmu dochodzi wysyłka- paczkomat lub kurier. I tak- za 1 jeden film paczkomat 12,99 zł/ kurier- 13,99 zł, za 2 filmy- paczkomat 6,50 zł/ kurier 7zł, za 3 i więcej wysyłka free. Gdyby ktoś się na coś zdecydował, to proszę o PW.

Filmy na sprzedaż.
A ceny filmów?
120 zł Smile Za sztukę oczywiście.
120 zł od filmu? WTF?
(22-04-2020, 14:07)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]Sprzedam trochę filmów. Do każdego filmu dochodzi wysyłka- paczkomat lub kurier. I tak- za 1 jeden film paczkomat 12,99 zł/ kurier- 13,99 zł, za 2 filmy- paczkomat 6,50 zł/ kurier 7zł, za 3 i więcej wysyłka free. Gdyby ktoś się na coś zdecydował, to proszę o PW.

Filmy na sprzedaż.

Co jest na sprzedaż bo link jest do całej kolekcji?
Nie całej, tylko do tego, co chciałbym sprzedać Smile Tak zrobiłem, bo prościej, szybciej i łatwiej jest uzyskać info o interesującym kogoś filmie.
Tak jak napisał Pablosss wkleiłeś link do całej kolekcji.
(22-04-2020, 16:54)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Tak jak napisał Pablosss wkleiłeś link do całej kolekcji.

Jeszcze raz- to nie jest cała moja kolekcja, tylko to, co chcę sprzedać. Resztę usunąłem wcześniej czyli te, które zostają u mnie Smile