Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest wygodny i ma ogromny potencjał natomiast byłoby super gdyby było więcej pól do wyboru aniżeli dodawanie z palca. Tak byłoby znacznie szybciej i ustrzeglibyśmy się wielu błędów. Siedzenie i wklepywanie wszystkiego z palca po każdym zakupie jest czasochłonne i nie do końca pewne czy poprawne.
Ja swego czasu zacząłem wypełniać/dodawać w filmoskopie to co mam w kolekcji ale natrafiałem na sporo dziur lub dziwnych duplikatów np. Rocznicowe Star treki w steelach na BD są na filmoskopie jako pakiet i jako pojedyncze tytuły. To był moment który mnie skutecznie zniechęcił Smile Odniosłem wrażenie, że każdy wprowadza co mu się podoba i jak mu się podoba (ktoś to weryfikuje? Poprawia? Prosi o uzupełnienie danych?). Gdyby była jakaś blokada z wyskakującą notką typu: "tytuł x już został dodany do bazy" to by miało sens.

Kod EAN chyba z raz dodałem. Dla mnie on nic nie wnosi ale być może dla innych to ważne. Dystrybutora nawet nie zawsze znam więc byle syfu wolę nie wpisywać.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(11-05-2020, 13:49)Glaeken napisał(a): [ -> ]Kod EAN chyba z raz dodałem. Dla mnie on nic nie wnosi ale być może dla innych to ważne. Dystrybutora nawet nie zawsze znam więc byle syfu wolę nie wpisywać.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka

A szkoda, bo właśnie po EAN możesz dojść skąd jest wydanie. Pamiętasz zamieszanie z Braveheart? Z USA, wydanie Paramount było ok, a w Europie wydanie od Foxa już nie. Wiem, wiem, nie każdy wie i nie każdy przywiązuje do tego wagę. Ja tez do niedawna nie zwracałem uwagi na to. Wracając do Filmoskopu- jesli nie jesteś czegoś pewny, to piszesz o tym w komentarzu pod wydaniem, jeśli masz info. uzupełniające dane wydanie, podajesz te informacje w komentarzu pod wydaniem. Możesz wierzyć- Kirek szybko dopisuje wszystko, zresztą sprawdź sam w komentarzach- 90% albo i więcej wpisów Kirka, dotyczy potwierdzenia dodania podanych przez kogoś info. do danego wydania. No i na koniec- większość info przy wydaniach, pochodzi od ludzi, którzy mają dane wydanie Smile , więc informacje są raczej pewne. Co do uprawnień- nie masz ich, każdy może dodać wydanie, którego nie ma w Filmoskopie, chodzi o podstawowe informacje. Wink
Dzięki za wyjaśnienie.

Proponuję dyskusje o filmoskopie wyciac i przeniesc do odp. wątku.



Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Klient zadowolony wraca Big Grin

Polecam Pablo0909 (10/10)

A tak na marginesie... Filmoskop RZĄDZI!
Do listy tytułów do sprzedania dodałem trzy wydania BD:

- Ringu Steelbook UK ANG - 50 zł
- Jaws Steelbook PL - 50 zł
- Lista Schindlera Edycja Kolekcjonerska PL - 50 zł

Jak zawsze nie wykluczam możliwości negocjacji Smile
Coraz więcej osób pozbywa się filmów na UHD. A można wiedzieć co jest tego przyczyną? Odchudzanie kolekcji czy jakiś inny?
Bo zaraz będą płyty 8K a kupowanie 4K to cofanie się tyłem do tyłu Big Grin
Wystawiłem OPPO UDP-203 na Allegro, z dodatkiem Smile Gdyby ktoś się zdecydował, to po podaniu swojego nicku z Forum, miałby możliwość wybrania 10 filmów takich, jakie komuś by pasowały. od najtańszych do najdroższych wydań Smile Wiem, wiem- cena, ale Luksus, w każdej formie, kosztuje. W każdym bądź razie, ktoś kto kupi, będzie zadowolony Wink
Teraz już wiadomo jak Pablo chce odrobić straty na filmach Big Grin
Może inaczej- stracić jak najmniej, bo strat już nie da się odrobić Smile