Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś ma w planach skompletowanie kina domowego? Mam do odsprzedania ONKYO TX-RZ820 + 2x (F) JBL STUDIO 280 + 2x (S) JBL STUDIO 220 + ( C )JBL Studio 225C + STUDIO SUB 250P + 2x DALI ALTECO C-1  Wszystko kupowałem 2 lata temu, nowe. Preferowałbym raczej osoby, które są z grodu Kraka i ew. mogłyby sobie sprawdzić i odebrać osobiście, bo chyba nie ryzykowałbym wysyłki Smile  Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem, proszę o kontakt na PW Smile
Za ile?
Oooo te JBL pięknie grają, niesamowicie szeroką scenę generują, do tego całkiem przyjemnie się prezentują...grzechu warte
Jerry Maguire BD z PL - 20 zł
Gra o Tron S01 BD z PL - 25 zł
Szczęki BD z PL - 20 zł
Przemytnik BD PL - 22 zł
Dopóki piłka w grze BD PL - 20 zł
Papierowe Miasta BD z PL (czeskie) - 10 zł
Najdłuższa Podróż BD z PL (czeskie) - 10 zł

Bez polskiej wersji:
Harry Potter 1-8 bez PL (francuskie, wszystkie dwupłytowe; wysyłka w pudełkach od 4kUHD PL) - 80 zł
Kingsman: Złoty Krąg bez PL (wysyłam w pudełku PL) - 10 zł
Fantastyczne Zwierzęta cz. 1 2D+3D bez PL (wysyłam w pudełku PL) - 12 zł
Strażnicy Galaktyki vol. 2 2D+3D bez PL (wysyłam w pudełku PL) - 12 zł
Godzilla 2D+3D bez PL (wysyłam w pudełku PL) - 12 zł
Na skraju jutra 2D+3D bez PL (wysyłam w pudełku PL) - 12 zł

Wysyłka do Paczkomatu - 12 zł
Ktoś chce polskie wydania 2xBlu-ray The Force Awakens i The Last Jedi na Blu-ray? Młodszy brat kupił, ale jak już zna całą trylogię, to ich nie chce. Tongue Z chęcią wymieni się na 2 inne filmy, np. ze Schwarzeneggerem, lub Stallonem. Jeśli macie jakieś propozycje, piszcie na pw.
(22-06-2020, 18:46)Juby napisał(a): [ -> ]ale jak już zna całą trylogię, to ich nie chce. Tongue

Można było dojść do tego wniosku już po pierwszym filmie, no ale lepiej późno niż wcale Big Grin
Chciał dać TLJ drugą szansę i przy okazji puścić starszemu bratu (dla którego kontakt z Disney Trilogy skończył się na wyjściu z kina z TFA). Jednak wyłączyli w pizdu po kilku minutach, więc uznał, że TFA (które obejrzał raz całe) też nie chce. Więc oba wydania w bardzo dobrym stanie, TLJ wyjęty z folii i tak stoi na półce od pół roku.
Ja odpadłem na lewitacji Księżniczki w kosmosie i wyłączyłem w piździet... kończąc off top to na pewno sprzedasz, bo dużo jest osób którym też się to nie podobało, ale muszą mieć wszystkie części sagi dla zasady Tongue
Sprzedam odtwarzacz UHD Panasonic UB-820. Zakupiony 24.08.2019, więc jeszcze ponad rok na gwarancji, stan idealny, cena do uzgodnienia. Zapraszam na PW.