Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Format 4K/Ultra HD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A mi to śmierdzi jakąś kryptoreklamą serwisu.
to mial byc zart z kryptoreklama ?
promocja juz dawno sie skonczyla wiec nie sadze by ktos chcial to kupic w obecnej cenie Big Grin
wrzuce jeszcze raz ta plytke i zrobie fotke z danych na ekranie

jak tu sie wrzuca fotki do postow?
(17-06-2023, 12:23)Mefisto napisał(a): [ -> ]Jest jeszcze szansa, że kolega lubi ostre trunki i sprawdzian odbywał się w morskich warunkach Wink

Smile

Jakiś czas temu zorganizowałem projekcję dla kilku osób. Jeden ze znajomych znacząco się spóźnił bo wracał z imprezy. Podczas oglądania filmu zsunął się z fotela (powiedzmy, że rozmyślnie). Siedząc do końca spotkania blisko ekranu ogarnął całość, choć ocenił tylko audio HD. Cool
(17-06-2023, 14:21)erytho napisał(a): [ -> ]jak tu sie wrzuca fotki do postow
Trzeba je załadować gdzieś, np. na imagebam lub podobne usługi i wtedy wstawiasz miniatury kodem bb.
(17-06-2023, 08:35)sebas napisał(a): [ -> ]
(17-06-2023, 08:01)misfit napisał(a): [ -> ]praktycznie to samo czym swego czasu dzielił się Pyoko na forum.blu-ray.com
Pamiętam, jak Forumowicze blu-ray.com pytali, gdzie się Pyoko podział, bo robił świetną robotę.

Pyoko, z tylko mu wiadomych względów, nie logował się na konto na forum od dwóch lat, ale najważniejsze, że żyje - inny forumowicz (nissling) spotkał go jakiś czas temu na ścieżce zawodowej Smile

Cytat: Fajnie by było, gdyby ktoś kontynuował jego pracę...

Mamy to!
https://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=21212145&postcount=442

Idę się zabierać za testy.

EDIT:

[Obrazek: MEM1ZJ1_t.png] [Obrazek: MEM1ZIX_t.png]

Jeszcze niech się pojawi to samo do wykorzystania WCG i będzie git.
Tu galeria z wiking 4K UHD - plytka z polskiej dystrybucji
Screen niebieski to max z mojej plytki Big Grin

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 1.jpg]
darmowe galerie

a tu plyta bluray polska dystrybucja film wiking

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 1.jpg]
darmowe galerie

PS.zmienilem przed pomiarem przewod na 1m tym razem firmy ultrahdtv wersja 8K bo nie bylem pewny tamtego 3m kabeldirekt

tu link do mojego przewodu :

https://www.amazon.pl/Kabel-Ultra-HDTV-HDMI-Certyfikat/dp/B07TRCDWQJ?th=1
Udało ci się wyłapać moment z niższym bitratem. Jestem pod wrażeniem, gratuluję osiągnięcia.
erytho, więc masz kolejną sprawę do zgłoszenia inżynierom Panasonica - nieprawidłowe wskazania bitrate obrazu.

[Obrazek: NPFmKE4.jpg] [Obrazek: F0RzdUw.jpg]
Osobiście sugerowałbym poustawianie opcji Panasa jak tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=ab2h30eQ4bg

i ponowna weryfikację, dodatkowo dobrze wyłączyć w TV Dynamiczne Mapowanie Tonów
Nic tam odkrywczego nie na wideo, na screenach widać jaki sygnał u niego wchodź i wychodzi a sam licznik bitrate na OSD to już sprawa softwarowe nie mająca związku z ustawieniami. No ciekawa spraw.. może faktycznie miał "szczęście" w robieniu ujęć z najniższym bitrate hehe