Logo
  • FORUM
  • FILMOSKOP
  • ZGŁOŚ OKAZJĘ
  • POMOC »
    • KOSZTY WYSYŁKI
    • BLU-RAY Z POLSKĄ WERSJĄ
    • PORÓWNYWARKA
    • OFERTY DNIA
  • FILMOŻERCY »
    • O STRONIE
    • WSPÓŁPRACA
    • KONTAKT

  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • FAQ
Posiadasz już konto?  Zaloguj się  lub    Stwórz konto
Logowanie na Filmozercy.com | Forum
Filmozercy.com | Forum › Pozostałe › O stronie i forum › FilmoSkop › Jakie powinno być zdjęcie główne wydania?
Wyniki ankiety

Jakie preferujesz fotki główne dla wydania?
Wszystkie na wprost
56.52%
Ash-9001, Etharr, HAL 9000, Kirek, kłapouchy, Marioo, Mierzwiak, misfit, Mister Tadeo, pearlzfan, Redrum, sebas, TeenWolf
13 56.52%
Wszystkie ukośne z widocznym grzbietem
13.04%
Juby, Lukop, Nfsfan83
3 13.04%
Steelbooki, wydania grubsze oraz niestandardowe ukośnie, pozostałe na wprost
30.43%
Altair, fire_caves, Mefisto, paniron, Reacher, valar0, Wiles
7 30.43%
Razem: 23 głosów 100%
  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Tanie filmy, okazje, przeceny, społeczność filmowa - Filmozercy.com | Forum
  •  Wersja bez grafiki
© Rush Crafted with ❤ by iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.