Filmozercy.com | Forum
Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (1960/2016) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (1960/2016) (/watek-siedmiu-wspanialych-the-magnificent-seven-1960-2016)

Strony: 1 2


Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (1960/2016) - Użytkownik usunięty64562 - 18-12-2016

Post usunięty


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - robsonm1978 - 18-12-2016

Jestem ciekawy co to bedzie za wersja Vengeance Mode i o co chodzi z tymi scenami z wypowiedziami , czy to bardziej jako dodatek będzie traktowane i beda wypowiedzi aktorów podczas kręcenia scen


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - pred895 - 18-12-2016

Taka sama opcja była dostępna na wcześniejszym filmie tego reżysera >> Bez Litości - Equalizer. Po prostu podczas konkretnych sekwencji akcji film się przerywa i oglądasz konkretny making of tej sekwencji z materiału za kulis. Takie całkiem spoko making of tylko podczas oglądania filmu Smile A samych Siedmiu wspaniałych na pewno też zgarnę, bo w kinie bawiłem się przednio, również powtórka w domu była bardzo pozytywna. Podobał mi się bardziej niż przestarzały oryginał Tongue Fajnie jakby wydali u nas jakiegoś steela, ale chyba możemy pomarzyć Tongue


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - Ferrum - 18-12-2016

Ja też chciałbym, żeby Siedmiu wspaniałych pojawiło się u nas w sklepach jak najszybciej, tak samo jak w przypadku Osobliwego domu Pani Peregrine. Idealny duet do zakupu na lutowe zakończenie znanej już wielu forumowiczom promocji Imperialu.

Z tego, co się orientuję, to "siódemka" w wydaniu amerykańskim jest poprzedzielana na bodajże 20 plików .m2ts i pewnie pomiędzy nimi pojawią się wstawki w ramach Vengeance Mode.


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - misfit - 19-12-2016

Wydanie USA posiada polską wersją językową na płycie UHD. Recki tegoż wydania:
- blu-ray.com
- highdefdigest.com


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - Kirek - 22-01-2017

W Czechach można wybierać pomiędzy kilkoma wydaniami (posiadają wersję PL). Najciekawsze to:

1. Film Arena Collection
[Obrazek: film_22979_7.jpg]

2. Kolekcjonerka
[Obrazek: 203005.jpg]

3. Steelbook
[Obrazek: 203006.jpg]

Klikając w zdjęcia przejdziecie do ofert sklepowych. Pkt 2 i 3 do DVDpremiery.cz (ceny i koszty przesyłki trochę mniejsze niż filmarenie).


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - pred895 - 22-01-2017

Skoro Czechy mają Steela, to może my też się załapiemy Wink


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - Wolfman - 22-01-2017

Dokładnie też tak myślę , podobnie jak na Django i Nienawistną ósemkę Wink


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - pred895 - 22-01-2017

Oba te filmy dystrybuowane były przez niepewnych wydawców. Pierwszy przez nieistniejący już Tim a drugi to już brak komentarza. Ale Imperal to rosyjska ruletka, więc kto wie czy tym razem wypali Tongue


RE: Siedmiu Wspaniałych - The Magnificent Seven (2016) - GOLUMN - 22-01-2017

Dla mnie ten film to niewypał.Szkoda czasu,pieniędzy i miejsca na półce.