Filmozercy.com | Forum
Pred - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pred (/watek-pred)



RE: Pred - Kirek - 08-01-2020

Masz maila z datą wysłania? Wstawię ją do filmoskopu jako datę wydania. Na stronie sklepu cały czas trwa preorder do 20 stycznia.
Ładnie się te gwoździe prezentują Smile


RE: Pred - sebas - 08-01-2020

(08-01-2020, 20:26)KaMario napisał(a):  Metalową część dość łatwo można ściągnąć z tworzywowej wewnętrznej wkładki podważając delikatnie np. pilniczkiem do paznokci w miejscu styku metalu z plastikiem od wewnątrz w pobliżu połączenia frontu z tyłem steelbooka.
Zgadza się. Niestety, nie da się już tak łatwo zastosować tej metody do naprawy FuturePaków. W ich przypadku bardzo trudno oddzielić metalową część pudełka od reszty. Wtedy, jeżeli się jest dostęp od środka do miejsca, gdzie znajduje się wgniot, to można spróbować wypchnąć go poprzez tworzywo wewnętrznej wkładki używając jakiegoś obłego, metalowego przedmiotu. Ja zwykle używam ... spodnią część łyżeczki od herbaty. FuturePak musi wtedy leżeć na płaskiej, twardej powierzchni.


RE: Pred - pred895 - 09-01-2020

(08-01-2020, 21:16)Kirek napisał(a):  Masz maila z datą wysłania?

Wysłali 24.12.19, sam się dziwiłem co tak wcześnie a teraz ta zmiana daty premiery więc podwójne WFT Tongue


RE: Pred - Dziel - 09-01-2020

Świetnie wygląda ten steelbook Hellraiser. Może zmienili datę premiery ze względu na brak tej książeczki w pierwszych egzemplarzach.
Ja ciągle czekam na swój egzemplarz też wysłali mi go 24.12 Mam nadzieję, że przyjdzie do końca tego tygodnia w nienaruszonym stanie.


RE: Pred - pred895 - 09-01-2020

(09-01-2020, 10:03)Dziel napisał(a):  Może zmienili datę premiery ze względu na brak tej książeczki w pierwszych egzemplarzach.

Też tak pomyślałem w pierwszym momencie , no nic zobaczymy co odpisze zavvi i jak pojawią się inne unboxingi na Tube, bo z tego co widzę to na razie dostępny jest Mój.


RE: Pred - pred895 - 06-02-2020

Wpadło >>
[Obrazek: 51dadb1333333203.jpg][Obrazek: b02e301333333206.jpg]
Najnowszy Tarantino nawet podszedł mi bardziej niż 8mka, załapałem klimat a końcówka w zupełności mnie usatysfakcjonowała, nie mam też ciśnienia jeśli chodzi o wersję 4k w tym przypadku tak więc promocja 49,99 zrobiła swoje. Miałem jeszcze dobranego w promocji Jokera ale pomyślałem sobe że no way musze go mieć w 4k tak więc trzeba będzie sprowadzić steelbooka z Francji lub z Włoch.


RE: Pred - Mr.Hankey - 06-02-2020

Pasażerowie w UHD też kopią dupę. Warto zrobić update zwłaszcza, że często można kupić za grosze.


RE: Pred - misfit - 07-02-2020

Oj tak - HDR to jedna sprawa, druga to 4K DI. W większości filmów różnica wynikająca z wyższej rozdzielczości jest stosunkowo niewielka względem 1080p nawet w przypadku filmów "skończonych" w 4K, ale Pasażerowie pod tym względem należą do wyjątków, które robią sporą różnicę na korzyść UHD.
+ do tego na UHD mamy Atmosa , a na BD - DTS-HD MA 5.1 16-bit.


RE: Pred - Gieferg - 08-02-2020

Zostaje jeszcze kwestia, czy Pasażerowie to (dla Preda) na tyle dobry film, żeby dopłacać?


RE: Pred - pred895 - 08-02-2020

Dokładne nie jest to jakieś wybitne kino sf, to taka ładna pisanka pusta w środku, ale przyjemnie się ją ogląda. Żona bardzo lubi ten film, tak więc 22 zł za całkiem znośne BD to grzech nie brać. Teraz wszystko i tak oglądam na projektorze FHD z wyjątkami 4k na Sony XE9005. W przyszłości jak wymienię Optomę na Epsona TW9400 na pewno pomyślę o upgrejdzie tej pozycji skoro tak zachwalacie Smile