Filmozercy.com | Forum
Pred - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pred (/watek-pred)



RE: Pred - pred895 - 05-06-2020

Mam sentyment do tego filmu i lubię do niego wracać. Tombstone oczywiście lepszych ale ogranicza się głównie do poczynań w mieście a Wyatt skupia się na całym życiu i ma świetne zdjęcia i rozmach. Muzyke Newtona też lubię katować po seansie, zajebisty soundtrack.








RE: Pred - Remek - 05-06-2020

Jak oglądam te zdjęcia to przypomina mi się jak za małolata z suszarni znajdującej się w piwnicy mojego bloku zrobiliśmy z kumplami siłownię Big Grin
A tak w ogóle to nawet spoko Ci to wyszło jak na amatoraSmile


RE: Pred - Gieferg - 05-06-2020

Fakt, że Wyatt ma nieco inny zakres tematyczny, ale po drugim seansie stwierdziłem, że skoro przez większość filmu myślę tylko o tym, że właściwie to najchętniej wrzuciłbym teraz do odtwarzacza płytę z innym filmem o tym bohaterze, to znak, że nie ma się co męczyć.

Fajnie mieć taką piwnicę, moja jest takich rozmiarów, że nie nadaje się na nic innego niż składzik rupieci.


RE: Pred - Juby - 05-06-2020

To ile ty masz pomieszczeń w swojej piwnicy? :O

Ja też mam całkiem sporą w swoim bloku, za ogarnianie jej wezmę się pewnie w sierpniu, jak skończę już z remontem samego mieszkania, ale na pewno nie zrobię z niej Men's Cave, bo:
1) bałbym się, że ktoś kto schodzi do piwnicy w mojej klatce będzie chciał mi coś zaje*ać, a drzwi to tylko drzwi. Tongue
2) aż tyle miejsca nie mam, a trzeba gdzieś trzymać rowery, itp.

Niemniej, szacun za to jak to wyszło i widzę cholerny farciarzu, że masz plakat Batman - Początek, którego tak szukam (mój jest w okropnym stanie, nie nadaje się do powieszenia w mieszkaniu). :/

No ogólnie wielkie zazdro z mojej strony...


RE: Pred - Pan Anatol - 05-06-2020

Uważaj tylko, żeby Ci tego nie zalało... Wink

(05-06-2020, 17:10)Remek napisał(a):  Jak oglądam te zdjęcia to przypomina mi się jak za małolata z suszarni znajdującej się w piwnicy mojego bloku zrobiliśmy z kumplami siłownię

Moi sąsiedzi wpadli na ten pomysł dopiero kilka miesięcy temu, teraz jak im się chce poćwiczyć, to słychać w całym bloku. Smile


RE: Pred - pred895 - 05-06-2020

(05-06-2020, 17:45)Juby napisał(a):  i widzę cholerny farciarzu, że masz plakat Batman - Początek, którego tak szukam (mój jest w okropnym stanie, nie nadaje się do powieszenia w mieszkaniu). :/

Wstyd się przyznawać że wyniosłem go bez pytania z kinowej gabloty zaraz po premierze filmu Wink Próbowałeś szukać na amazonach ?, pewne jest od groma do wyboru, no chyba że zależy ci na polskim tytule. Tongue


RE: Pred - Juby - 05-06-2020

Tak, zbieram tylko polskie i tylko z kina. Ale spoko, Mierzwiak pomaga mi skołować, bo jego kolega ma. Wink

Ja swój legalnie wziąłem z kina (i jeszcze drugi z Batmanem trzymającym Rachel), a nielegalnie zakosiłem jakieś 70 pocztówek z filmu (ostały mi się dwie). Myślałem też, czy by nie kupić plakatów do Terminatora 2 i Batmana Burtona, ale na OLX wiszą za 200-250 zł. Tongue


RE: Pred - Mister Tadeo - 05-06-2020

(05-06-2020, 17:08)pred895 napisał(a):  Muzyke Newtona też lubię katować po seansie, zajebisty soundtrack.

Pełna zgoda. U mnie też na półce BD i 3-płytowe wydanie soundtracku od La-La Land Records:
[Obrazek: 04b3ef1345958168.jpg]

Byłem na koncercie JNH w Krakowie i zagrał na nim suitę z WE. Żeby nie było, Tombstone na BD też jest w kolekcji (ale niestety jeszcze bez soundtracku; na razie ma status Temporarily out of stock).


RE: Pred - Gieferg - 05-06-2020

Tombstone soundtrack kupiłem to stare wydanie, nowe niewiele wnosi.


RE: Pred - pred895 - 05-06-2020

Wracając do Tombstone to nie oszukujemy się jest to western nakręcony na modłę typowego akcyjniaka. Nie mówię że to źle bo to świetny film ale wersja z Costnerem ma swój urok i cierpi głównie przez to że wyszła w tym samym czasie a to przecież bardziej tradycyjny biograficzy western który bardzo cenię. Ciekawostka mam nagrana na VHS wersję reżyserską emitowana kiedyś na TVN, jest dłuższa o jakieś 25 min. Generalnie są tam uwzględnione wszystkie wycięte sceny z dodatków na BD