Filmozercy.com | Forum
Pred - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pred (/watek-pred)



Pred - RylandGrace - 19-05-2022

Em. Gdzie jest za 55€. Nie widzę tego na amazon.it


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Pred - pred895 - 19-05-2022

Promka była i się zmyła Tongue


Pred - RylandGrace - 19-05-2022




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Pred - pred895 - 19-05-2022

(19-05-2022, 12:54)fire_caves napisał(a):  Mnie te żółte płyty odrzucają. W dziennym świetle trudno odczytać z nich nawet tytuł, nie mówiąc o mniejszych napisach. Ale fajnie, że jest to wydanie z Chrome edition.

Mi to nie robi, przecież nie będę nimi żonglować przed włożeniem do odtwarzacza aby pomylić film Smile


RE: Pred - pred895 - 24-05-2022

Maj ciąg dalszy >>
Batman (2022) - Polski steelbook 4k + 2xBD za 150 zł. Przyznam że bardzo fajnie się prezentuje ten przód, zwłaszcza gdy patrzy się na niego pod kątem. Unboxing wieczorem.



[Obrazek: MEAUZVT_t.JPG][Obrazek: MEAUZVQ_t.JPG]
[Obrazek: MEAV1JA_t.jpg]

Trylogia Rambo w 4k od Włochów ( wyszło niecałe 150 zł na amazon.it. Też super wygrawerowany slip a w środku pudełko zbiorcze z klimatycznym plakatem, który podsumowuje całą trylogię. Jakościowo to najlepsze wydanie pod względem >>  transferu.
[Obrazek: MEAUZVN_t.JPG][Obrazek: MEAUZVK_t.JPG]

Jutro jeszcze wpadnie do paczkomatu seria Indiana Jones w 4k i myślę że można zamknąć maj a przynajmniej mam taką nadzieję.
A tak prezentuje się moja cała kolekcja na ten moment. Powiem że jak na to patrzę na żywo to zapiera dech w piersiach. Naprawdę jestem dumny z tego zbioru i nigdy go się nie pozbędę. Lata wyrzeczeń i cierpliwości od 2001 roku Smile
[Obrazek: MEAUZVW_t.JPG] [Obrazek: MEAUZWG_t.JPG] [Obrazek: MEAUZWL_t.JPG] [Obrazek: MEAUZWR_t.JPG] [Obrazek: MEAUZWU_t.JPG] [Obrazek: MEAUZWZ_t.JPG] [Obrazek: MEAUZXD_t.JPG] [Obrazek: MEAUZXG_t.JPG] [Obrazek: MEAUZXL_t.JPG] [Obrazek: MEAUZXP_t.JPG] [Obrazek: MEAUZXT_t.JPG] [Obrazek: MEAUZY9_t.JPG] [Obrazek: MEAUZYB_t.JPG] [Obrazek: MEAUZYF_t.JPG] [Obrazek: MEAUZYI_t.JPG] [Obrazek: MEAUZYL_t.JPG] [Obrazek: MEAUZYV_t.JPG] [Obrazek: MEAUZYZ_t.JPG] [Obrazek: MEAUZZ2_t.JPG] [Obrazek: MEAUZZ8_t.JPG] [Obrazek: MEAUZZD_t.JPG] [Obrazek: MEAUZZS_t.JPG] [Obrazek: MEAUZZW_t.JPG] [Obrazek: MEAUZZY_t.JPG] [Obrazek: MEAV000_t.JPG] [Obrazek: MEAV002_t.JPG] [Obrazek: MEAV009_t.JPG] [Obrazek: MEAV00A_t.JPG] [Obrazek: MEAV00B_t.JPG] [Obrazek: MEAV00D_t.JPG] [Obrazek: MEAV00F_t.JPG] [Obrazek: MEAV00S_t.JPG] [Obrazek: MEAV00V_t.JPG] [Obrazek: MEAV010_t.JPG] [Obrazek: MEAV015_t.JPG] [Obrazek: MEAV01D_t.JPG] [Obrazek: MEAV01J_t.JPG]


RE: Pred - Reacher - 24-05-2022

Całość robi wrażenie, pięknie to wygląda.


RE: Pred - Mefisto - 24-05-2022

No fajnie, fajnie, tylko co na tych półkach robią moje wydania Tongue


RE: Pred - Mr.Hankey - 25-05-2022

Ogólnie fajnie to wygląda, choć nie wiem czy bym tam coś znalazł, ale w sumie ważne, że ty ogarniasz. Po cholerę trzymasz duble DVD skoro masz BD?


RE: Pred - pred895 - 25-05-2022

(25-05-2022, 00:27)Mr.Hankey napisał(a):  Ogólnie fajnie to wygląda, choć nie wiem czy bym tam coś znalazł, ale w sumie ważne, że ty ogarniasz.

Przyznam że na pierwszy rzut oka jeśli chodzi o ułożenie tego wszystkiego, to wychodzi niezły pierdolnik. Kino wojenne, DC, Arrow i ważniejsze SF mam poukładane, a resztę układałem intuicyjnie lub zakupowo. Tak więc jest tak jak mówisz, na spokojnie łapie się w tym wszystkim.

(25-05-2022, 00:27)Mr.Hankey napisał(a):  Po cholerę trzymasz duble DVD skoro masz BD?

Z sentymentu Smile

Unboxing Polskiego wydania Batmana w Steelbook 4k >>





RE: Pred - misfit - 25-05-2022

(24-05-2022, 20:38)pred895 napisał(a):  Naprawdę jestem dumny z tego zbioru i nigdy go się nie pozbędę. Lata wyrzeczeń i cierpliwości od 2001 roku

U mnie trwa to kilka lat dłużej - słowa uznania, niewielu już nas zostało. Podliczyłeś sobie tak mniej więcej ile średnio miesięcznie idzie kaski na to hobby ? Smile