Filmozercy.com | Forum
Pred - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pred (/watek-pred)



RE: Pred - pearlzfan - 09-11-2022

(09-11-2022, 10:14)pred895 napisał(a):  Goonies
Oglądałem jakiś czas temu w UHD. Ładne ziarno, obraz ostry, kolorysty nie poniosło w trakcie pracy, a dzieciaki drą ryja równo przez cały film Big Grin
Imho warto wziąć UHD.


RE: Pred - misfit - 09-11-2022

To dodaj sobie Blade Runnera w filmoskopie bo go tam nie masz Smile

Co do Goonies - taa, na screenach obraz wydawał mi się zbytnio odziarniony, ale w ruchu 4K UHD zdecydowanie zyskuje w stosunku do tego co widać na screenach, a BD traci (pozbyłem się go kilka godzin po obejrzeniu Big Grin ). Warnerowi nawet chciało się wrócić do negatywu jeśli chodzi o początkowe kilka minut opticali (creditsy), które teraz prezentuje się nieporównywalnie lepiej niż na BD, zarówno jeśli chodzi o szczegółowość obrazu, wygląd ziarna czy brak widocznych zabrudzeń obrazu. HDR też spoczko, pomimo tego, że nigdzie nie osiąga jakichś wysokich wartości. Ogólnie nie jest to jakieś demo możliwości formatu i nigdy nie będzie, ale w ruchu poprawa w stosunku do BD jest ewidentna. Jak będzie znowu gdzieś za 10 funciaków, czy coś koło tego, to bierz śmiało Smile


RE: Pred - Kirek - 09-11-2022

Blade Runnera ma dodanego do kolekcji: https://filmozercy.com/filmoskop/edition/21248372
ale jakby napisał w opisie tego wydania lub komentarzu, które tytuły i na jakich nośnikach mają PL to może inni też by skorzystali z tego wydania Wink


RE: Pred - misfit - 09-11-2022

A to zwracam honor, nie rzuciła mi się w oczy zawartość tego zestawu na miniaturce Smile


RE: Pred - pred895 - 25-11-2022

Szeregowiec Ryan - UHD od naszego kolegi sebas z forum za 35 zł Smile
[Obrazek: MEH1RCW_t.JPG]
Miami Vice
[Obrazek: MEH1RCX_t.JPG]
No to się doczekałem >>
(23-10-2020, 21:34)pred895 napisał(a):  Plus otworzyła się furtka na inne niedostępne filmy czy seriale takie jak Miami Vice w przystępnej cenie Smile
Wyszło w sumie ze wszystkim 235 pln, na plus też że wysłali to w kartonie.  Tak więc na dniach piwko, pilot w dłoń i zaczynamy odświeżanie tego kultowca. Wielkie dzięki dla misfita za udostępnienie dopasowanych napisów do pierwszego i drugiego sezonu , czekam na więcej Big Grin Aha płyty posiadają blokadę regionalną i brak jakichkolwiek napisów, ale to już dla mojego oppo żadna przeszkoda Big Grin



Narcos - Sezon 2 i tu miła niespodzianka w postaci opcji wyłączenia i załadowania swoich napisów pl na sekwencjach hiszpańskich. Sezon trzeci i Narcos: Meksyk następny w kolejce.
[Obrazek: MEH1RCY_t.JPG]
Rise of Footsoldier - tym razem wersja kinowa, która jest bardziej wyważona i spójna w przeciwieństwie do nieco rozwleczonej wersji extended.
[Obrazek: MEH1RCZ_t.JPG]
A Lonely Place to Die - całkiem spoko brytyjski thriller zrobiony zaraz po sukcesie wyżej wymienionego filmu ROF.
[Obrazek: MEH1RD0_t.JPG]


RE: Pred - misfit - 25-11-2022

(25-11-2022, 18:51)pred895 napisał(a):  Wyszło w sumie ze wszystkim 235 pln, na plus też że wysłali to w kartonie.

WTF? Farciarz Smile
Mi wysłali typowo w kopercie bąbelkowej i prawie wszystkie rogi miałem ubite w slipcase.


RE: Pred - pred895 - 27-11-2022

(09-11-2022, 11:41)Kirek napisał(a):  Blade Runnera ma dodanego do kolekcji: https://filmozercy.com/filmoskop/edition/21248372
ale jakby napisał w opisie tego wydania lub komentarzu, które tytuły i na jakich nośnikach mają PL to może inni też by skorzystali z tego wydania Wink
[Obrazek: MEH2KW8_t.jpg]


RE: Pred - Kirek - 27-11-2022

Wstawiłem fotkę do filmoskopu, mógłbyś tam jeszcze przy pomocy funkcji '+Dodaj polską wersję' ustawił wartość.


RE: Pred - pred895 - 10-12-2022

Raczej ostatni updejt w tym roku >>
Robin Hood: Prince of Thieves - 4k od Arrow. No w końcu doczekałem się idealnego transferu dla tej pozycji, ależ to był wyborny seans. Film nigdy tak nie błyszczał jak tutaj, to chyba mój pierwszy epicki film który obejrzałem w dzieciństwie. Jestem mega zadowolony z tego wydania. Brawo Arrow oby tak dalej.
[Obrazek: MEHC8VG_t.JPG]




Secik legendarnych filmów w 4k od Warnera. Przyznam że nigdy nie widziałem żadnego z nich od początku do końca, no może jakieś migawki Czarnoksiężnika na TCM, a tak to całkowity blind buy. Cena naprawdę spoko, bo za cały zestaw zapłaciłem około 210 zł, więc grzechem byłoby nie skorzystać i nadrobić te epicką zaległość jeśli chodzi o świat kina Smile
[Obrazek: MEHC8VQ_t.JPG][Obrazek: MEHC8VU_t.JPG][Obrazek: MEHC8W0_t.JPG][Obrazek: MEHC8W9_t.JPG][Obrazek: MEHC8WC_t.JPG][Obrazek: MEHC8WF_t.JPG]

Flash Gordon - 4k i tu też raczej ślepy strzał ze względu na cene ( 55 zł na amazon.pl ). Nigdy nie widziałem, ale liczę na dobrą kiczowatą rozrywkę z ciekawymi efektami wizualnymi z lat 80tych.
[Obrazek: MEHC8VM_t.JPG]


RE: Pred - Gieferg - 10-12-2022

Cytat:Nigdy nie widziałem,
Wut?
No cóż, co mogę powiedzieć, na pewno lepszy niż Kevin Hood Tongue