Filmozercy.com | Forum
Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) (/watek-nocturnal-animals-zwierzeta-nocy)

Strony: 1 2


Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Mateusz - 31-01-2017

[Obrazek: zwierzeta-nocy-miniaturka-3.jpg]

Polska premiera na Blu-ray i DVD 20 marca 2017 roku.

Opis dystrybutora:
Susan (Amy Adams) rozpamiętuje nieudane małżeństwo, kiedy otrzymuje pakiet z maszynopisem powieści swego byłego męża, Edwarda (Jake Gyllenhaal). Powieść jest opatrzona dedykacją dla niej, ale jej treść jest brutalna i gwałtowna. Susan nie potrafi uwolnić się od wspomnień związku, jaki przeżyła z autorem. Jest coraz bardziej przekonana, że książka jest aktem zemsty, opowieścią, która ma ją zmusić do rewizji dokonanych wyborów i rozbudzić w niej uczucie, o którym myślała, że zanikło. ZWIERZĘTA NOCY, w którym grają także Armie Hammer i Michael Shannon, są szokująco intymnym, chwytającym z gardło thrillerem.

[Obrazek: zwierzeta-nocy-br-pack-400x650.png]

Wydanie Blu-ray otrzyma standardowe opakowanie typu amaray, na DVD dostaniemy digi-booka.

Obraz: Aspect Ratio: 16:9 - 2.40:1
Dźwięk oryginalny: DTS HD Master 5.1 angielski
Polska wersja: napisy i DTS 5.1 (lektor)


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - DanSavio - 31-01-2017

Digibooka czy lipny "film z książką"?


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Gieferg - 31-01-2017

Ściśle rzecz biorąc: "książkę z filmem"


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Verrax - 31-01-2017

O, jak fajnie że Nocturnal Animals zawita w Polsce na BD z ramienia normalnego dystrybutora. Film bardzo mi się podobał i chciałbym dodać go do kolekcji, więc dobrze że nie będzie potrzeby sprowadzania zza granicy. Tongue


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Ferrum - 31-01-2017

(31-01-2017, 14:24)Verrax napisał(a):  O, jak fajnie że Nocturnal Animals zawita w Polsce na BD z ramienia normalnego dystrybutora. Film bardzo mi się podobał i chciałbym dodać go do kolekcji, więc dobrze że nie będzie potrzeby sprowadzania zza granicy. Tongue

A myślałeś, że Filmostrada zrobi wtopę i nie wyda w Polsce tego jakże wspaniałego filmu na błękitnym dysku? Jak dla mnie, pozycja naprawdę warta zakupu m.in. ze względu na genialną grę aktorską Adams i Gyllenhaala. Szkoda tylko, że z materiałami dodatkowymi będzie trochę krucho, no ale w końcu to nie blockbuster, tylko czysta esencja kina.


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Wolfman - 31-01-2017

Czemu nie ma premierę steelbooka? Tyle gniotów wydają w tym opakowaniu. Chyba , że to jakaś lama ma do tego prawo, która rzadko wydaje w ten sposób filmy za granicą.


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Verrax - 31-01-2017

(31-01-2017, 14:49)Ferrum napisał(a):  A myślałeś, że Filmostrada zrobi wtopę i nie wyda w Polsce tego jakże wspaniałego filmu na błękitnym dysku?

Konkretnie to nie wiedziałem kto ma prawa wydawnicze do tego tytułu (i w Polsce, i ogółem na całym świecie), więc trochę obawiałem się złego dotyku Monolithu. Big Grin


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - czarodziejmarx - 31-01-2017

(31-01-2017, 15:18)Verrax napisał(a):  
(31-01-2017, 14:49)Ferrum napisał(a):  A myślałeś, że Filmostrada zrobi wtopę i nie wyda w Polsce tego jakże wspaniałego filmu na błękitnym dysku?

Konkretnie to nie wiedziałem kto ma prawa wydawnicze do tego tytułu (i w Polsce, i ogółem na całym świecie), więc trochę obawiałem się złego dotyku Monolithu. Big Grin


Też trzęsłem portkami, bo sugerowałem się, że studio to Focus Films. A Focus Films chyba produkowało "Focus" z Willem Smithem, które wydał Galapagos. W sumie też nie byłoby partactwa. Ale jestem spokojny, że film w ogóle wyjdzie u nas ba Blu. Będzie first day purchase. Big Grin


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - Ferrum - 01-02-2017

(31-01-2017, 21:25)czarodziejmarx napisał(a):  Też trzęsłem portkami, bo sugerowałem się, że studio to Focus Films. A Focus Films chyba produkowało "Focus" z Willem Smithem, które wydał Galapagos. W sumie też nie byłoby partactwa. Ale jestem spokojny, że film w ogóle wyjdzie u nas ba Blu. Będzie first day purchase. Big Grin

Właściwie nie Focus Films, tylko Focus Features, które to jest obecnie filią Universalu. Tym się nie za bardzo warto przejmować, bo odpowiadali m.in. za Teorię wszystkiego, Dziewczynę z portretu, Kubo i dwie struny oraz sagę o Christianie Greyu.
Bardziej to się można martwić o wakacyjną premierę sklepową innego tegorocznego kandydata do Oscarów, Manchester by the Sea. Co prawda ten film dystrybuowany u nas przez UIP, ale pod nadzorem Sony Pictures, więc zapewne doczekamy się tu tylko edycji DVD.


RE: Nocturnal Animals (Zwierzęta nocy) - czarodziejmarx - 12-06-2017

(01-02-2017, 07:00)Ferrum napisał(a):  
(31-01-2017, 21:25)czarodziejmarx napisał(a):  Też trzęsłem portkami, bo sugerowałem się, że studio to Focus Films. A Focus Films chyba produkowało "Focus" z Willem Smithem, które wydał Galapagos. W sumie też nie byłoby partactwa. Ale jestem spokojny, że film w ogóle wyjdzie u nas ba Blu. Będzie first day purchase. Big Grin

Właściwie nie Focus Films, tylko Focus Features, które to jest obecnie filią Universalu. Tym się nie za bardzo warto przejmować, bo odpowiadali m.in. za Teorię wszystkiego, Dziewczynę z portretu, Kubo i dwie struny oraz sagę o Christianie Greyu.
Bardziej to się można martwić o wakacyjną premierę sklepową innego tegorocznego kandydata do Oscarów, Manchester by the Sea. Co prawda ten film dystrybuowany u nas przez UIP, ale pod nadzorem Sony Pictures, więc zapewne doczekamy się tu tylko edycji DVD.

Dzisiaj przeglądałem sobie poral.eu i wyobraźcie sobie mój zaciesz jak zobaczyłem, że europejski dysk "Machester by the Sea" będzie miał polską wersję Big Grin Co prawda w Polsce BD nie wyjdzie (brawo, Imperial), ale dobrze, że w ogóle istnieje. Big Grin