Filmozercy.com | Forum
Szukam filmu - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Szukam filmu (/watek-szukam-filmu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Szukam filmu - tyrab - 24-05-2021

witam
Szukam filmu-- gość♥ na budowie spada z dachu łamiąc ręke . Nie może brać udziału w warsztatach cukierniczych
Szef w ramach zadośćuczynienia zgadza się zamienić z nim miejscami i sam miałby chodzić na kurs ucząc później tego pracownika. Konspiracja się ujawnia lecz i tak na konkursie są obaj i pracownik i szef


Szukam filmu - goldien - 28-05-2021

Cześć,
Niewiele pamiętam, ale szukam filmu, w którym był wątek morderstwa, główną role grała kobieta, która o ile dobrze pamiętam pod koniec dowiedziała się, że morderstwo zostało dokonane(lub tam też leżały jakieś zwłoki) gdzieś w lesie w wykopanym tam dole, pamiętam też że ona sama w pewnym momencie znalazła się w tym dole gdzie spotkała się z mordercą
Z góry dzięki za wszelką pomoc


RE: Szukam filmu - Mefisto - 29-05-2021

To nie było dokładnie tak, ale Spoorloos i/lub The Vanishing.


Pomocy szukam filmu. - Kaktusch. - 30-05-2021

Witam Towarzysze, poszukuje pewnego filmu. A mianowicie, była w nim taka oto scena - kobieta mieszkała w bloku. Naprzeciwko stał inny blok, mieszkał w nim mężczyzna. Pewnego razu nocą, kobiecie wydawało się że patrzy na nią jak się przybiera, i chodzi po mieszkaniu. Poirytowana, wzięła kreski i usiadła przodem do okna. Zaczęła się masturbować, spoglądając na niego. Po jakimś czasie policja weszła do jego mieszkania, i okazało się że się powiesił. A ona zadowalała się do trupa.


RE: Szukam filmu - Ninikb - 11-06-2021

Witam. Szukam od dłuższego czasu filmu, którego jedynie urywki pamiętam. Główny bohater w jednej z początkowych scen je posiłek chyba w restauracji z innym mężczyzną i mieli celebrować jakieś wydarzenie. Nie pamiętam czy chodziło o jakieś okrągłe urodziny głównej postaci czy jakiś awans, ale miał dostać prezent, którego nigdy nie zapomni. Coś w rodzaju dla faceta, który wszystko ma. Przez resztę filmu ucieka przed kimś w rodzaju najemników, którzy wydają się usiłować go zabić. Pod koniec ucieczki wpada do budynku przez szklany dach i niespodziewanie trafia na przyjęcie na jego cześć i okazuje się, że owa pogoń była udawana i była właśnie tym prezentem. Jeśli dobrze pamiętam był to hollywood'zki film.


RE: Szukam filmu - pearlzfan - 11-06-2021

Brzmi jak The Game z Douglasem


RE: Szukam filmu - fire_caves - 11-06-2021

Zdecydowanie The Game.


Poszukuję tytułu filmu - piotani - 26-06-2021

Witam serdecznie. Chciałbym dowiedzieć się o tytuł filmu który oglądałem w zeszłym roku w telewizji . Nie pamiętam tytułu filmu dlatego też chciałbym zapytać tutaj gdyż być może ktoś również go oglądał.
A mianowicie, film jest o młodej dziewczynie która zostaje zatrudniona i podejmuje pracę na lotnisku lub gdzieś na przejściu granicznym. Pracuje w okienku wizowym lub paszportyowym sprawdzając wszystkie dokumenty, również dane w komputerze. W między czasie zaprzyjaźnia się z młodą dziewczyną która stara się o legalny pobyt lub przekroczenie granicy ale po raz kolejny dostaje odmowę czego efektem jest umieszczenie jej w oddzielnym budynku dla uchodźców, bo jeśli dobrze pamiętam ma być deportowana do innego kraju. W budynku tym gdzie znajduja sie również inne osoby z tego samego powodu co ona , oby dwie przyjaciolki spędzają raz jeden razem wspolnie noc. Natomiast dziewczyna jako główna postać w tym filmie w miedzy czasie wyprowadza się z domu swojego partnera lub męża i nie mając gdzie się podziać kilka dni wraz z psem i swoim małym synem spędza w swoim samochodzie. Film ten kończy się dość pozytywne co zresztą bardzo mnie to ucieszyło oglądając go, tym iż dziewczyna pewnego dnia wykonując swoje codzienne obowiązki w pracy podczas weryfikacji i sprawdzaniu dokumentów, a tego dnia ma taką możliwość ponieważ jest sama w pracy bez swojego zmiennika, podstęplowuje dokumenty swojej przyjaciółce która w tym dniu czekając w kolejce  jest właśnie przy okienku kontrolnym , wydając jej zezwolenie na opuszczenie lub pozostanie legalne w kraju. Film jak dla mnie jest ciekawy i przedstawiający codzienne problemy życiowe przeciętnych ludzi. Oczywiście nie pamiętam tytułu filmu dlatego też jeśli ktoś jest zorientowany to prosił bym o pomoc w ustaleniu.

Już mam tytuł filmu, a mianowicie : I oddychaj normalnie ☺


RE: Szukam filmu - lakilook - 28-06-2021

Witajcie Kochani, to mój pierwszy post zatem z góry przepraszam jeśli nieświadomie popełnię jakieś faux pas.

Szukam trzech filmów:

1. Wojenny. II Wojna Światowa. Raczej kategoria B+. Oddział chyba brytyjskich komandosów zostaje zrzucony na terytorium Polski okupowane przez Niemców (o dziwo podaje się takie określenie w filmie dot. Prus Wschodnich) tam oficjalnie mają oni pomagać polskiej partyzantce z AK w akcji Burza, a nieoficjalnie mają do wykonania tajną misje. Zostają schwytani przez oddział Niemców, ale jednym z żołnierzy jest przebrany w niemiecki mundur rosyjski agent GRU który razem z ukrytymi w okolicy towarzyszami pomaga uwolnić Brytyjczyków. Potem przy obustronnym braku zaufania brytyjski odział rusza w drogę z Rosjanami do ich kryjówki. Rosjanie też mają w tej okolicy tajną misję do wykonania. Tyle pamiętam. Jest tam też wątek przygotowujących się do ewakuacji Niemców. Rok premiery określiłbym na 2012-2018. Film podobny do filmu "Sojusznicy" - https://www.filmweb.pl/film/Sojusznicy-2014-703088 z 2014 ale to nie to...

2. Wojenny. II Wojna Światowa. Akcja chyba brytyjskich komandosów, którzy podzieleni na klika grup za pomocą kajaków mają przedostać się do ścisłe strzeżonego przez Niemców portu i podłożyć na okrętach (chyba francuskie) ładunki wybuchowe. Akcja nie idzie zgodnie z planem i powstaje dylemat czy ją kontynuować. Jeden oddział misję jednak kontynuuje i ją realizuje. Okres premiery myślę, że 2014-2018, ale pewny nie jestem. Na pewno jest to współczesna produkcja.

3. Wojenny. II Wojna Światowa. Akcja toczy się w Afryce. TVP reklamowała to w spotach na pewno z naciskiem na film z akcentem "Lisa Pustyni". Długi. Emisja na pewno w TVP (piątek lub sobota) w okresie 1990-1995. Charakterystyczna scena - atak myśliwca na oddział żołnierzy lub skald paliwa, nie wiem dlaczego, ale przypominała mi scenę ataku myśliwca w filmie Walkiria z Cruisem.

Za każdą podpowiedź będę Wam ogromnie wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.


RE: Szukam filmu - Mefisto - 28-06-2021

2. https://www.imdb.com/title/tt0049083/reference

3. Bo to o tych samych wydarzeniach. Spróbuj: https://www.imdb.com/title/tt0043461/reference